Авторські статтіПодорожіФотогалерея

Місця. які варто відвідати на південному заході Франції. Фото

 

 

Франция: 10 городов за 6 дней
Фортеця Каркассон

1. Фортеця Каркассон

Фортеця Каркассон в трьох годинах їзди від Барселони.

На прогулянку піде пару годин. Усередині кріпосних стін розташувалося маленьке середньовічне містечко з вузенькими вуличками, ресторанчиками, сувенірними лавками і базилікою.

2. Сади Маркессак

 

Франция: 10 городов за 6 дней
Сади Маркессак

Маркессак розташований на території однойменної власної садиби (шато), що належить родині, історія якої сягає XVII
століття. Маркессак тягнеться на 800 метрів, краса неймовірна! Вигляд на річку і околиці — просто заворожує!  Сад закривається о 20:00

3. Замок Beynac

Франция: 10 городов за 6 дней
Замок Beynac

Замок Beynac дуже вражаючий! Споруда XI століття, в свій час належав самому Річарду Левове Серце, а також слугувала місцем зйомки картини «Жанна д’арк» Люка Бессона.

Замок розташований на високому пагорбі, тому вигляд приголомшливий — мальовнича долина річки Дордонь зі своєю різноманітністю замків і шато.

Франция: 10 городов за 6 дней
Долина річки Дордонь

Відвідування замку захоплюєо наявністю атрибутів часів Середньовіччя, що створює відчуття повного занурення в історію.

4. Місто Бордо

 

 

 

Франция: 10 городов за 6 дней
Центральна площа перед Парламентом в Бордо

Центральну частину міста Бордо легко можна обійти пішки за 1,5-2 години. Місцями місто дуже нагадує Париж своєю монументальністю, помпезністю. А місцями навіть Рим — вузькими звивистими вуличками, невеликими площами з фонтанами.

Центральна площа перед Парламентом. Кожні 15 хвилин протягом дня на кілька сантиметрів площа заповнюється водою. В ці моменти вона набуває три вигляди. Перший називають «дзеркалом»: в безвітряну погоду приголомшливо красива будівля Парламенту відбивається у воді, це називають ефектом дзеркала. Друга стан — туман. Вода розпорошується і створює красивий серпанок. Третійстан — це один суцільний фонтан, улюблене місце для фото туристів і літнього купання.

5. Найбільша піщана дюна Європи — Dune du Pilat

photo1jpgНайбільша піщана дюна Європи — Dune du Pilat. Туристів досить багато, але, завдяки протяжності дюни на 3 км, стовпотворіння можна легко уникнути. «Підкорити» піщану вершину в 170 метрів можна як сходами, так і видершись пішки.

Краєвид зверху відкривається божевільний! З однієї сторони — Атлантичний океан та частина узбережжя Аркашонскої затоки, а з протилежної — густий зелений ліс і села. До речі, кожен рік дюна поглинає 5 метрів суші.

 

 

6. Набережна Біарріц

 

Франция: 10 городов за 6 дней
Набережна Біарріц

У Біарріц набережна є єдиним місцем для проведення часу в місті. Одна частина являє собою довгий муніципальний пляж де усі загорають, а інша — рай для серферів, які злітаються сюди з різних куточків Європи.

Оскільки Біарріц розташований на Заході, то заходи сонця тут неймовірні! У кожному кафе на узбережжі ввечері влаштовують ритуал проводжання сонця під ритми ді-джеїв та коктейлі.

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України