Війна РФ проти України

Міноборони перевірить постачальників неякісних продуктів для 95-ої аеромобільної бригади

  Щойно мені зателефонував представник продовольчої служби Міністерства оборони – цей статус отримав резонанс.
В Житомир виїжджає інспекція для перевірки якості харчування військовослужбовців. Сподіваюся, що бійці не мовчатимуть, а розкажуть об’єктивно. Aleksandr Trunov, допоможете? Чудесна і небайдужа Лора Артюгіна, енергії і серце якої вистачить, здається, щоб обігріти половину людства – допоможе об’єктивно показати обстановку.

Про ситуацію в Житомирі ми дізналися тільки завдяки Лорі – це вона підняла проблему, а “Цензор” всіма силами підтримав і солідарний з думкою Лори. Будемо сподіватися на об’єктивні висновки. Тому що якість харчування – проблема не однієї 95-ї бригади. Ось що написав головстаршини і главкаптерщік збройних сил України Андрій Хоманчук:
“Тільки, Юрій Бутусов, це не аферисти … Це таке” нормальне “постачання … Ми викручуємося, меню цікаве робимо, щоб тушонку розтягувати на страви і кільку цю використовувати рідше. Максимум -” рибний борщ “готуємо … . а якість як приготовлено це вже робота кухні …
але реально – кожен день годувати кількою це просто край, від неї печія.
Що я хотів би бачити по результату:
1. Визнання Міноборони, що це ненормальна їжа.
2. Визнання командування 95-ї бригади, що воно не приділяє належної уваги харчуванню своїх солдат.
3. Визнання начпрода, що він ганьбить героїчну бригаду.
4. Визнання держави, що так годувати людей не можна.
5. Припинення практики платити державні гроші за таку “жрачку”. Їжа може бути небагатою, але якісною. Виходить, що держава платить величезні гроші за неякісні послуги.
6. Внесення змін до військовий бюджет на 2015 рік. Якщо держава не має коштів для повноцінного харчування всіх військових частин в рамках затвердженого бюджету, держава повинна скласти план – на що грошей вистачає, а скільки не вистачає, і тоді буде розумно надати матеріальну підтримку воїнам від суспільства. Але пора припинити в найближчій перпективи витрачати державні гроші на “жрачку” – якщо витрачати, то нехай на скромну, але якісну їжу.
7. Якість харчування безпосередньо впливає на боєздатність військових частин. Ставитися до харчування за залишковим принципом – це не просто бридко за людськими поняттями, але це і прямий збиток обороноздатності з військової точки зору.
8. Треба б провести аналогічну перевірку в батальйонах Нацгвардії і МВС – думаю, там існують аналогічні проблеми.

Дописувач: Юрий БУТУСОВ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України