Новини з Австрії

Міністру оборони Австрії посилили охорону після погроз вбивством

Після численних погроз вбивством міністра оборони Клаудії Таннер її особиста охорона була посилена. Її приватний будинок тепер теж охороняється.

Як повідомляє «Крон», якийсь 35-річний австрієць нападав на міністра на її сторінці в Facebook «образливо, сексистські і багаторазово» після того, як вона опублікувала повідомлення про засідання Національної ради з питань, пов’язаних з питаннями оборони. Агентство оборони армії і Федеральне управління із захисту Конституції і боротьбі з тероризмом (BVT) були негайно попереджені. Чоловік був узятий в розробку і на нього було заведено справу.

Це не перший випадок, коли члена австрійського уряду поміщають під особисту охорону через ворожих дій з боку користувачів Інтернету. На початку року міністр юстиції Алма Задіч піддалася сексистським і расистським переслідувань в мережі через свого боснійського походження і передбачуваних мусульманських переконань. Троє офіцерів Кобри були призначені захищати її.

Після заворушень під час курдсько-турецької демонстрації в Відні-Фаворитен в липні міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер і міністр інтеграції Сюзанна Рааб також були взяті під охорону поліції.

За матеріалами: https: //www.heute.at/
Фото: APA / Picturedesk

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.