Міністр юстиції Чехії вирішив піти з політики через президента Земана

Міністр юстиції Чехії Роберт Пелікан не буде намагатися увійти в новий уряд здасть депутатський мандат і взагалі піде з політики. Про це він заявив в інтерв’ю виданню Aktualne.

Напередодні рух ANO і Чеська соціал-демократична партія не змогли домовитися про створення правлячої коаліції та нового уряду, що ще більше наблизив країну до повторних парламентських виборів. Якщо угоди все ж таки вдасться досягти, новий уряд і окремих міністрів повинен буде схвалити президент республіки Мілош Земан.

Пелікан впевнений, що з цим у нього виникнуть проблеми, оскільки нещодавно він прийняв рішення видати обвинуваченого звинуваченням у хакерстві Євгена Нікуліна владі США, тоді як Земан особисто просив його екстрадувати росіянина на батьківщину.

«Я не дам президентові можливості відмовити мені у призначенні. Відповідно, у новому уряді мене вже не буде. Я залишуся на своїй посаді, поки не затвердять нового главу Мін’юсту. Я готовий піти прямо зараз тільки якщо цього вимагатиме президент. Однак у цьому випадку управління відомством має бути передана комусь із інших чинних міністрів. А у них зараз і без того багато роботи», – заявивши Пелікан.

Іншою причиною свого рішення він назвав розбіжність у поглядах з іншими членами ANO. Залишати партію, однак, він не буде. Пелікан розповів, що має намір повернутися до адвокатської практики, а також більше часу приділяти викладання на Юридичному факультеті Карлового університету.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh