Новини з Австрії

Міністр транспорту Австрії планує встановити більш жорсткі штрафи за перевищення швидкості

Після того, як кілька федеральних земель вже зажадали більш високі штрафи для «гонщиків», тепер вони також повинні бути реалізовані

Мінтранс за погодженням з федеральними землями хоче розробити пакет заходів проти учасників незаконних екстремальних вуличних гонок. Серед іншого, планується збільшити розмір штрафів з 2 180 до 5000 євро і вдвічі збільшити термін позбавлення водійських прав.

«Більш суворі покарання – аж до конфіскації автомобіля – допоможуть нам стримати небезпеку і врятувати життя», – сказала міністр транспорту Леонора Гевесслер. Як сказано в повідомленні міністерства, реалізація планується «якомога швидше», без вказівки точного часового горизонту. Більш високі штрафи повинні були стати предметом конференції державних дорожніх інспекторів, запланованої у Відні на п’ятницю.

Згідно зі статистикою дорожньо-транспортних пригод, невідповідна швидкість є однією з трьох основних причин нещасних випадків зі смертельними наслідками.

«За екстремальні порушення швидкості і в разі повторення потрібні більш суворі санкції», – зажадав міністр.

Зокрема, тепер граничні значення для відкликання водійських прав повинні бути знижені – на десять км / год кожне, що означає, що вони повинні складати 30 км / год всередині і 40 км / год за межами населених пунктів, з періодом відкликання в два тижні. Якщо обмеження швидкості перевищено більш ніж на 40 км / год в населеному пункті і більш ніж на 50 км / год на відкритих дорогах, мінімальний термін відкликання водійських прав повинен бути збільшений удвічі з двох до чотирьох тижнів.

Повторні порушення швидкості слід розглядати протягом чотирьох, а не в попередні два роки, а мінімальний період скасування повинен бути збільшений з шести тижнів до двох місяців.

В особливо небезпечних випадках також планується конфіскація транспортних засобів. Це включає, наприклад, значне перевищення швидкості в небезпечних умовах, що повторюються порушення, ведення та участь у вуличних гонках після вилучення водійських прав і зовсім без водійських прав. В даний час ці заходи вивчаються на прикладі Швейцарії. Інша пропозиція – це нова кримінальна стаття «незаконні гонки» на прикладі Німеччини, де вони заборонені і караються штрафом або тюремним ув’язненням.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: APA / Barbara Gindl, stock.adobe.com, Krone KREATIV

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.