Війна РФ проти України

Міністр оборони: кількість “Байрактарів” нас влаштовує

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що кількість “Байракторів”, які Україна отримує та отримуватиме, її влаштовує.

“Це означає, що паралельно ми можемо дозволити собі замовити будівництво базових речей, зокрема корвету”, – розповів він в інтерв’ю виданню LB.

За словами Резнікова, ми маємо безпрецедентно дружні відносини з Туреччиною.

“Ви знаєте про план будівництва заводу з виробництва “Байракторів” та навчального центру. Навчання – це моя відповідальність як міністра оборони. А завод – Павла Рябікіна як міністра стратегічних промисловостей”, – заявив міністр.

Міністр додав, що у випадку з “Байрактором” Туреччина безпрецедентно поділилися з Україною технологіями, які ніхто у світі не отримав би. Проте, за його словами, ми також маємо розвивати свої безпілотники. Ми маємо перспективи будівництва “Байракторів” вже українських в Україні. І велика надія на КБ “Промінь”, яке має свою розробку – “Сокіл-300”.

Говорячи про те, скільки часу займе підготовка до виробництва власних “Байракторів”, Резніков відповів:

– Якщо все буде добре, гадаю, завод можна побудувати протягом року. Це не найскладніша історія. Обладнання вже є, його привезуть. Потрібно просто правильний майданчик, де можна монтувати обладнання та тестувати. Місце ми вибрали, поряд є аеродром.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України