Авторські статті

Міністр фінансів України повідомляє щодо скорочень витрат уряду на 4,5 млрд.грн.

На своїй сторінці Наталія Енн Яресько надає відповідь щодо закидів з приводу того, що необхідно зменшувати видатки на державний апарат. Уряд повністю підтримує таку точку зору і в цьому році запланував значне зменшення фінансування органів виконавчої влади.

А саме:

• Уряд скорочує чисельність працівників органів виконавчої влади та інших державних органів на 20%, а також значно зменшує витрати на утримання апаратів органів державної влади.

• Уряд скорочує чисельність працівників органів прокуратури на 5 тис. осіб. На 20 тис осіб буде скорочено загальну чисельність працівників МВС. Це дасть бюджету додаткові 1,5 млрд гривень.

• Уряд скасував норму про підвищення у 2015 році втричі посадових окладів працівників апарату судів. Також скасовано виплату вихідної допомоги прокурорам.

• Максимальний місячний розмір заробітної плати державних службовців обмежено 7 розмірами мінімальної заробітної плати (або 10 за наявності економії фонду оплати праці). Обмеження граничними розмірами заробітної плати стосується не лише працівників бюджетної сфери, а й підприємств державного сектору економіки.

• Скасовується допомога при виході на пенсію прокурорам, а при звільненні з прокуратури, особи отримуватимуть допомогу, як і всі інші держслужбовці.

• Встановлюється обмеження розміру заробітної платні для працівників державних компаній – на рівні не більше 10 мінімальних заробітних плат.

• Ці та інші кроки Уряду у цьому напрямку дозволять зменшити видатки на державний апарат майже на 4,5 млрд гривень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.