Авторські статтіНовини

Мінімум 100 нардепів знайшли великі суми, щоб відвідати інавгурацію Трампа

Відомий політичний експерт Тарас Чорновіл на своїй сторінці в Facebook пише про те, що найдешевший пакет, який передбачає лише право прийти за кілька годин до початку інавгурації Дональда Трампа, вистояти в черзі, пройти детальну перевірку і зайти на дуже простенькі трибуни вздовж дороги, по якій буде йти президент до Білого дому після інавгурації, коштує 25 тисяч доларів.

За словами Чорновола, така кругленька сума за стояння з кількома тисячами таких же пихатих на холоді, без лавочок та інших ознак комфорту. Є інші, більш дорогі пакети, які явно викуповує «еліта» потерпаючої і воюючої країни – України. За право потрапити на якісь святкові сніданки або обіди з мінімальною програмою, але без Трампа та його сім’ї – 50 тисяч «зелених». За участь у прийомах з участю сім’ї Трампа або когось з нового кабінету, які зайдуть вимовлять тост і підуть, можливо ще групове фото на пам’ять, – 100 тисяч доларів. За рядову присутність на прийомі, де буде сам Трамп – півмільйона доларів! Є спеціальні пакети, як доля у відібраної масовці під час інавгурації або можливість персонально потиснути для фото руку Трампа, але там ціни взагалі захмарні. Зібрані кошти підуть на американську добродійність. Люди, які ні однієї гривні не дали на допомогу своєї армії, інвалідам-захисникам країни, сиротам, готові витрачати сотні тисяч на американських сиріт або порятунок якоїсь живності в річках США заради примітивних понтів!

«Серед тих, кому не шкода губити свої бакси поки відомо про сто нардепів. З імен засвітилася, ніби «бідна, як церковна миша» Юлія Тимошенко. Є інформація, що вже забронювала собі місце і Ганна Герман. Думаю, що, принаймні, щодо нардепів треба влаштувати тролінг: «Ти не був у четвер-п’ятницю в Раді на роботі? Доводь, що не літав в Вашингтон! А як літав, то перерахуй десятикратну суму на АТО, тоді зможеш жити спокійно. А ні, то й ні!», – резюмував Тарас Чорновіл.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України