Авторські статтіНовини

Сирійський конфлікт переходити у стадію стагнації

Політичний оглядач Соломон Манн повідомляє, що сирійський конфлікт повільно переходити у стадію стагнації – про це свідчать події останніх двох тижнів.

На своїй сторінці у Фейсбуці Манн пише: «Сирійський збройний конфлікт повільно переходити у стадію стагнації: гарячих точок після взяття Алеппо все менше, сутички відбуваються все рідше. Вже чотири рухи з так званої «збройної опозиції» погодилися вести переговори в столиці Казахстану під патронажем Нурсултана Назарбаєва. Погодився на «третейський суд» і диктатор Башар Асад, і глава Туреччини Тайіп Ердоган». Як повідомлялося раніше, переговори щодо врегулювання конфлікту в Сирії повинні початися в Астані 23 січня.

Блогер підкреслює: «Тільки дві організації не запрошені: «Джабхат ан-Нусра» і «Ісламська держава» – вони визнані терористичними і підлягають знищенню. Недавня спільна турецько-російська акція показала, що нові союзники після розбратів зі збитим літаком перейшли до міцного союзу і спільним операціями. У той же час, незважаючи на оголошення режиму припинення вогню в Сирії тривають бойові дії. Цього тижня Росія і Туреччина заявили про проведення спільних бомбардувань, спрямованих проти джихадистів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України