Бідні люди вмирають на десять років раніше, ніж решта населення, – статистичне управління Австрії

Це показує експертна оцінка SILC Social Survey, проведеного Статистичним управлінням Австрії. Ще більша різниця в тривалості життя для безпритульних.

Згідно зі статистикою Австрії, 1,5 мільйона осіб у країні схильні до ризику бідності або соціальної ізоляції. Це люди з низьким доходом (нижче € 1,238 для фізичних осіб), які мають труднощі в задоволенні основних потреб, що в свою чергу призводить до зниження очікуваної тривалості життя.

Згідно зі спеціальною оцінкою, чоловіки, схильні до ризику бідності, вмирають чотирма роками раніше, а тривалість життя жінок падає на півтора року. Ті, хто не тільки схильний до ризику бідності, але живуть саме в явній бідності — наприклад, відчувають проблеми зі збереженням тепла в квартирі і не можуть дозволити собі несподіваний ремонт — вмирають на чотири роки (жінки) і одинадцять років (чоловіки) раніше.

Всі люди з мінімальним доходом (Mindestsicherung) є явно бідними людьми. Якщо ця бідність зберігається протягом декількох років, очікувана тривалість життя знижується ще більше: на 12 років для чоловіків і на 9 років для жінок. Це називається «постійно виявляється бідність».

«Це величезне скорочення тривалості життя зачіпає майже 270 000 чоловік в Австрії, що приблизно відповідає населенню Граца, другого за величиною міста в Австрії», — говорить Мартін Шенк з громадської організації «Конференції по бідності» (Armutskonferenz).

Фахівці цієї організації застерігає від подальшого погіршення становища малозабезпечених. Тривалість життя бездомних ще нижче. Згідно зі статистикою Австрії, вони вмирають на 20 років раніше, ніж решта населення.

За матеріалами: orf.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh