Авторські статтіЗдоров'я

Австрійські вчені стверджують, що «м’ясоїди» здоровіші, ніж вегетаріанці

У суспільстві весь час йде суперечка про те, який спосіб життя зараз здоровіше. Але якщо в суперечці курців проти некурців все більш чи менш зрозуміло, то результат суперечки вегетаріанці проти м’ясоїдів був не зовсім ясній. Обидві сторони переконані, що вибрали більш здоровий шлях.

Результати досліджень медичного університету Граца можуть закінчити цю дискусію раз і назавжди — вегетаріанці менш здорові, більш залежні від медичної допомоги і мають гіршу якість життя, ніж люди, що вживають в їжу м’ясо.

Медичний університет Граца вивчив зв’язок між харчуванням і здоров’ям у дослідженні. З цією метою було найнято і обстежено 1320 добровольців з Австрії, які були розділені на різні групи: вегетаріанці, м’яка ясоїди, які їдять багато фруктів і овочів, люди, які їдять мало м яса, і ті, хто споживає багато м яса. Нарешті, вони були розділені і зіставлені за статтю, етнічною приналежністю, віком та регіоном проживання в Австрії.

Також був розглянутий спосіб життя, багато вони курять або вживають алкоголь. Рівень освіти та розмір доходу також були прийняті до уваги.

Результат, який випливає з усіх цих пунктів, по суті означає: суб’єкти, які не їдять м’ясо, мають більш низький індекс тіла і в середньому п’ють менше алкоголю. А

ле вегетаріанці нездорові, потребують додаткової медичної допомоги і мають гіршу якість життя. Крім того, вони частіше страждають від алергії, частіше хворіють на рак і частіше страждають психічними розладами, такими як неспокій або депресія, ніж «м’яка ясоїди».

За матеріалами: krone.at
Фото: pixabay.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.