Авторські статті

Мілованов: на каналах Медведчука запустили маніпуляцію проводять паралелі між Майданом в Україні та протестами у США

На каналах кума Путіна Медведчука проводять паралелі між Майданом в Україні і протестами в США, згадують МВФ і американців, і розповідають про зовнішньому управлінні України, антиконституційний переворот, і про вину української влади Зеленського і Порошенка в тому, що ми погано живемо. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише колишній міністр економіки Тимофій Мілованов.

Він зазначає, важливо нагадати, що зовнішнє управління до 2014 року було з Росії, Янукович хотів розвернути Україну від Європи до Росії, Росія відібрала Крим і ввела війська в Луганській і Донецькій області. Також важливо нагадати, що ВВП на особу в Україні в реальному вираженні на кінець 2019 року було більше, ніж в 2014 і 2013 роках, інфляція сьогодні 3%, а курс стабільний. І це все незважаючи на втрату значної частини економіки із-за війни і постійні політичні розгойдування і Порошенко, і Зеленського.

Тимофій Мілованов вважає, що Україна рухається в правильному напрямку – в Європу. І систематично, поступово, хоч і повільно, розвиває свою економіку і інститути. Криза цього року відкидає нас назад, але вже в наступному році ми відновлюватися. Важливо розуміти, що суспільство має право на протест – і в Україні, і в США. Це основа демократії. Це основа незалежності нації, а війну, якщо хто забув, почала Росія. Наш «старший брат».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України