Мілованов: на каналах Медведчука запустили маніпуляцію проводять паралелі між Майданом в Україні та протестами у США

На каналах кума Путіна Медведчука проводять паралелі між Майданом в Україні і протестами в США, згадують МВФ і американців, і розповідають про зовнішньому управлінні України, антиконституційний переворот, і про вину української влади Зеленського і Порошенка в тому, що ми погано живемо. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише колишній міністр економіки Тимофій Мілованов.

Він зазначає, важливо нагадати, що зовнішнє управління до 2014 року було з Росії, Янукович хотів розвернути Україну від Європи до Росії, Росія відібрала Крим і ввела війська в Луганській і Донецькій області. Також важливо нагадати, що ВВП на особу в Україні в реальному вираженні на кінець 2019 року було більше, ніж в 2014 і 2013 роках, інфляція сьогодні 3%, а курс стабільний. І це все незважаючи на втрату значної частини економіки із-за війни і постійні політичні розгойдування і Порошенко, і Зеленського.

Тимофій Мілованов вважає, що Україна рухається в правильному напрямку – в Європу. І систематично, поступово, хоч і повільно, розвиває свою економіку і інститути. Криза цього року відкидає нас назад, але вже в наступному році ми відновлюватися. Важливо розуміти, що суспільство має право на протест – і в Україні, і в США. Це основа демократії. Це основа незалежності нації, а війну, якщо хто забув, почала Росія. Наш «старший брат».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh