Мільярдер Річард Бренсон пояснює, у чому секрет дійсно щасливих відносин

«Ми з Джоан разом вже 40 років. За весь цей час я не раз знаходив у собі сили робити таке, що іншим може здатися просто неможливим. Я часто ризикував, і це дозволив мені досягти успіху в бізнесі. Думаю, що без любові Джоан я б не наважився ризикувати».

Всі знають про те, що Річард Бренсон – мільярдер. Але є і менш відомий факт: його офіційного шлюбу з Джоан Темплмэн вже три десятки років, а їх відносинам у цілому – 40.

Про успіх можна судити за різними показниками. Гроші і статус – це лише одна сторона медалі, а друга – здорові відносини. По правді кажучи, міцні стосунки куди більше говорять про щасливого і успішного життя, ніж «пухкий» рахунок в банку.

І одним із своїх головних успіхів Бренсон називає саме відносини з дружиною. Хоча, як він сам зізнається, в юності зовсім не розумів, що таке любов.

«Якщо б мені в юності поставили питання про ті, що таке любов, я б сказавши приблизно наступне: любов – це почуття, накриває тебе з головою. Вона захоплює тебе і змушує серце битися сильно-сильно», – каже мільярдер.

«Можливо, вся справа в гормонах. Я звертав увагу тільки на гарні очі і посмішку. Навіть написавши вірші, в яких докладно описавши свою пристрасть і бажання. Вірші зберігаються у мене до цих пір», – продовжує Бренсон.

Любов між Бренсоном і його дружиною виникла зовсім не з першого погляду. Він доклав чимало зусиль, щоб домогтися розташування Джоан. Але, за його словами, всі очікування окупилися з лишком. Бренсон вважає, що саме здорові стосунки з його дружиною допомогли йому досягти успіху.

Він каже: «Ми з Джоан разом вже 40 років. За весь цей час я не раз знаходив у собі сили робити такі речі, які іншим можуть здатися просто неможливими. Я часто ризикував, і це дозволив мені досягти успіху в бізнесі. Думаю, що без любові Джоан я б не наважився ризикувати».

У фільмі «За статевою ознакою» описана історія, як Рут Бейдер Гінзбург домоглася успіху в кар’єр єрі адвоката. Це особистий погляд режисера на ті, як складалося життя Рут, і як їй вдалося досягти кар’єр єрних вершини – стати членом Верховного Суду.

І в цій історії вражає не тільки хоробрість головної героїні, але і її стосунки з чоловіком. Саме смороду булі для Рут джерелом сили і мотивації. Саме завдяки його любові і підтримки вона досягла успіху. Він не тільки вірив у неї, але і був готовий надати будь-яку допомогу, в тому числі, взяти на себе частину роботи по дому. Він не звертав уваги на гендерні стереотипи і не бачив нічого поганого в тому, щоб, наприклад, готувати вечерю для родини. Його допомога дозволила Рут більше часу приділяти кар’єр єрі.

Завдяки їхній любові, Рут змогла змінити цей світ.

Бренсон говорити, що його стосунки з дружиною схожі на відносини Рут з чоловіком:

«Джоан навчила мене, що від кохання серце не обов’язково має заходиться в шаленому ритмі. Любов повинна берегти і оберігати. Підносити до небес, а не тягнути на дно. Робити людину сильною, а не позбавляти його сил. Любов для мене – це безпечна човен, на якому можна відправитися в захоплюючу подорож по бурхливим морів».

Такими є для Бренсона відносини з дружиною. В них він знаходить підтримку і черпає сили. Поряд з Джоан він може бути самим собою і відчувати себе вдома. Завдяки цим відносинам він здатен ризикувати.

А ще Він вважає, що любов повинна надихати нас ставати краще, ніж ми є.

І він, простий, але мудру пораду від Річарда Бренсона: «Запорука міцних і щасливих відносин – це прагнення ставати кращим і бажання надихати на ті ж саме свого напарника».

Вам не потрібно бути ідеальними. Вам не потрібно шукати партнера, який буде бездоганним. Головне – усвідомити красу й талант людини, з яким ви перебуваєте у трудових відносинах. І ви допоможете йому проявити весь його потенціал.

Ви були послані цій людині Богом для того, щоб стати краще. Як? Все просто – вам потрібно просто любити його.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh