Життя

Мільярдер Річард Бренсон пояснює, у чому секрет дійсно щасливих відносин

«Ми з Джоан разом вже 40 років. За весь цей час я не раз знаходив у собі сили робити таке, що іншим може здатися просто неможливим. Я часто ризикував, і це дозволив мені досягти успіху в бізнесі. Думаю, що без любові Джоан я б не наважився ризикувати».

Всі знають про те, що Річард Бренсон – мільярдер. Але є і менш відомий факт: його офіційного шлюбу з Джоан Темплмэн вже три десятки років, а їх відносинам у цілому – 40.

Про успіх можна судити за різними показниками. Гроші і статус – це лише одна сторона медалі, а друга – здорові відносини. По правді кажучи, міцні стосунки куди більше говорять про щасливого і успішного життя, ніж «пухкий» рахунок в банку.

І одним із своїх головних успіхів Бренсон називає саме відносини з дружиною. Хоча, як він сам зізнається, в юності зовсім не розумів, що таке любов.

«Якщо б мені в юності поставили питання про ті, що таке любов, я б сказавши приблизно наступне: любов – це почуття, накриває тебе з головою. Вона захоплює тебе і змушує серце битися сильно-сильно», – каже мільярдер.

«Можливо, вся справа в гормонах. Я звертав увагу тільки на гарні очі і посмішку. Навіть написавши вірші, в яких докладно описавши свою пристрасть і бажання. Вірші зберігаються у мене до цих пір», – продовжує Бренсон.

Любов між Бренсоном і його дружиною виникла зовсім не з першого погляду. Він доклав чимало зусиль, щоб домогтися розташування Джоан. Але, за його словами, всі очікування окупилися з лишком. Бренсон вважає, що саме здорові стосунки з його дружиною допомогли йому досягти успіху.

Він каже: «Ми з Джоан разом вже 40 років. За весь цей час я не раз знаходив у собі сили робити такі речі, які іншим можуть здатися просто неможливими. Я часто ризикував, і це дозволив мені досягти успіху в бізнесі. Думаю, що без любові Джоан я б не наважився ризикувати».

У фільмі «За статевою ознакою» описана історія, як Рут Бейдер Гінзбург домоглася успіху в кар’єр єрі адвоката. Це особистий погляд режисера на ті, як складалося життя Рут, і як їй вдалося досягти кар’єр єрних вершини – стати членом Верховного Суду.

І в цій історії вражає не тільки хоробрість головної героїні, але і її стосунки з чоловіком. Саме смороду булі для Рут джерелом сили і мотивації. Саме завдяки його любові і підтримки вона досягла успіху. Він не тільки вірив у неї, але і був готовий надати будь-яку допомогу, в тому числі, взяти на себе частину роботи по дому. Він не звертав уваги на гендерні стереотипи і не бачив нічого поганого в тому, щоб, наприклад, готувати вечерю для родини. Його допомога дозволила Рут більше часу приділяти кар’єр єрі.

Завдяки їхній любові, Рут змогла змінити цей світ.

Бренсон говорити, що його стосунки з дружиною схожі на відносини Рут з чоловіком:

«Джоан навчила мене, що від кохання серце не обов’язково має заходиться в шаленому ритмі. Любов повинна берегти і оберігати. Підносити до небес, а не тягнути на дно. Робити людину сильною, а не позбавляти його сил. Любов для мене – це безпечна човен, на якому можна відправитися в захоплюючу подорож по бурхливим морів».

Такими є для Бренсона відносини з дружиною. В них він знаходить підтримку і черпає сили. Поряд з Джоан він може бути самим собою і відчувати себе вдома. Завдяки цим відносинам він здатен ризикувати.

А ще Він вважає, що любов повинна надихати нас ставати краще, ніж ми є.

І він, простий, але мудру пораду від Річарда Бренсона: «Запорука міцних і щасливих відносин – це прагнення ставати кращим і бажання надихати на ті ж саме свого напарника».

Вам не потрібно бути ідеальними. Вам не потрібно шукати партнера, який буде бездоганним. Головне – усвідомити красу й талант людини, з яким ви перебуваєте у трудових відносинах. І ви допоможете йому проявити весь його потенціал.

Ви були послані цій людині Богом для того, щоб стати краще. Як? Все просто – вам потрібно просто любити його.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України