Здоров'я

Лікар Марва Оганян: «Смерть йде із кишечника!»

Марва Оганян — біохімік, лікар-натуропат, з 45-річним стажем роботи в медицині та в дослідних лабораторіях. Вона охоче ділиться знаннями і розповідає, звідки береться більшість сучасних хвороб.

За основу її теорії взяті книги по природній медицині. Натуропати вважають, що такі захворювання, як алергія, діабет, рак, гіпертонія та інші (які офіційною медициною вважаються до кінця невиліковними) можна перемогти цілком простими і доступними способами.

1. Знання біохімії — основа правильного існування кожної людини.

Всі хочуть не хворіти. Не хворіти – це нормальне бажання. Хвороба – це справжнісінький злочин проти організму і самого себе.

До цього висновку Марва Оганян прийшла порівняно недавно. Вона вчилася в медичному університеті, де вчили лікувати хвороби. Пізніше до неї прийшло розуміння того, що медики хворобу не лікують, тобто не роблять ту саму благородну справу, про яку мріяли. Зайнявшись вивченням теорії медицини, Марва Вагаршаковна прийшла до висновку: основою теорії медицини насправді є біохімія, оскільки вона вивчає обмін речовин, який є основою організму. Ті, хто вже знайомий з лекціями, знають, що вона невпинно прославляє біохімію. На її думку біохімію винен, просто зобов’язаннями язаний знати кожна людина. Для цього не обов’язково бути медиком або закінчувати медичний університет. Не обов’язково знаті весь максимум, досить вивчити і зрозуміти її ази.

Зараз без знань біохімії можна не тільки лікувати, лікуватися, але і жити. Якщо ви трохи заглибитися і проаналізуєте, що ви п’ятому єте, що ви їсте, з чого ви перебуваєте, то зможете правильно орієнтуватися в житті. «Налагодивши харчування, налагодите і життя в цілому» — стверджує Марва Вагаршаковна, — тобто навчившись будувати своє життя з того матеріалу, який призначений для цього. Якщо харчуєтеся видовий їжею, у вас змінюється не тільки здоров’я, але і психіка. Загальне здоров’я і психіка нероздільні поняття.

Що відбувається нині? Біохімію зараз жодна людина не знає. Ази математики знають всі, її викладають у школі. Чому теж саме не можуть здійснити і з біохімією, яка так важлива? Парадокс в тому, що жоден лікар зараз не знає біохімію, навіть професори. Зате її знають вчені-біохіміки, яких дуже мало в світі і в Росії зокрема. Це вчені досить високого рівня. Плодами їхньої праці, на шкода, не користуються ні лікарі, ні населення. Всі відкриття залишаються в лабораторіях – це відіграє фатальну роль у житті людей, так як вся медицина повністю залежить від биообмена.

2. Сучасна медицина не лікує саму хворобу, а її симптоми

Чим займається сучасна офіційна медицина? Тім, що лікує симптоми. Симптоми вилікувати неможливо, їх можна лише зняти на годину. Альо потім вони поновлюються в такому ж або зміненому вигляді. Найжахливіше, що хвороба має властивість не тільки стає хронічною, але і трансформуватися в інші. Наприклад, в дитинстві ви хворіли ангіною або запаленням легенів, і з тих пір регулярно ними вболіваєте. Спочатку в дитинстві ангіна, а в 35 років, наприклад у жінки, рак молочної залози. Такі перетворення однієї хвороби в іншу закономірні. Чому? Всі докладні пояснення є в книзі Марвы Оганян «Екологічна медицина: шлях майбутньої цивілізації».

Відбувається ситуація, яка для лікарів незрозуміла. Жоден лікар не скаже, що у жінки рак молочної залози з-за того, що в дитинстві вона часто хворіла ангіною або запаленням легенів, які були не долікувати.

До речі кажучи, жодна дитяча хвороба сьогодні, на жаль, не долечена. Згадайте і проаналізуйте: чим ви хворіли в дитинстві і чим ви вболіваєте зараз. Напевно, це одна і та ж хвороба.

3. «Смерть йде із кишечника»

Давайте розбирати питання з періоду дитинства. Чим обячно хворіють в дитинстві, крім застуди та ангіни? Це вітряна віспа, «свинка», краснуха та інші, які зараховують до «дитячих» хвороб, т. к. їх необхідно перехворіти в дитинстві, тому що в пізньому віці переноситися важче. Питання — чому так?

Почнемо з того, що не всі діти хворіли цими хворобами. Хворіли лише ті, у яких всередині організму було більше матеріалу для розвитку вірусу, що провокує хвороба. Так чому дітьми ці хвороби переносяться легше, ніж дорослими? Відповідь проста – дитячий організм ще не настільки зашлакований різного роду брудом, яка в першу чергу накопичується в кишечнику. У природній медицині навіть є поширена фраза — «смерть йде із кишечника». І це буквально так. Якщо б ми знали правила очищення кишечника, ми б жили дуже довго і були здорові. Чим старша людина, тим більше бруду він накопичує в собі.

Про який бруду йде мова, запитаєте ви? В першу чергу – вміст кишечника, т. до. ми його не чистимо, не промиваємо, ні в дитинстві, ні пізніше.

Існує поширений міф, що якщо робити часті промивання кишеника, то можна «вимити» мікрофлору. Яку мікрофлору? Ті, що коїться в нашому кишечнику – це щось страшне. Вымоется гнильна мікрофлора, а залишиться хороша, тому що корисного мікроба не можна вимити повністю з кишечника, це нереально. Гнильна мікрофлора вымоется, залишиться — дружня, яка буде розмножуватися. Головне – давати цій корисній мікрофлорі правильне харчування.

4. Правильне і неправильне харчування

Їжа – це велике благо, але в даний час вона стала великим злом. Зло — це «суспільна» їжа, що продається в пунктах громадського харчування – їдальні, дитячі садки, інтернати, лікарні, армія і тд. Це злочинна для здоров’я страви. Саме з-за цього в дитячих садках діти хворіють. Не з-за того, що застудилися, а тому, що там згубна їжа, від якої накопичили занадто багато бруду. Наприклад, у Швейцарії в дитячих садочках дітей годують фруктами, салатами і чаєм з медом. Дивно, але цього дітям достатня, щоб бути ситими, здоровими і фізично, і психічно.

Не потрібно боятися вимивати весь бруд з кишечника. Чистий кишечник істотно відрізняється від забрудненого. Під вагою шлаків, з часом, він починає провисати з-за того, що тонус послаблюється. Кишкова бруд включає у собі залишки калової маси, слиз гнилу і полусгнившую, що містить живих паразитів, напівживих і мертвих. Вісь це ви боїтеся вимити? До того ж частина поживних речовин повинні проходити через стінки кишечника. Як вони пройдуть, якщо на стінках кишечника такий шар бруду? Правильно, ніяк. З-за цього страждає тієї самий тонус кишечника, що призводить до проблем з випорожненням.

Взагалі, проблема запорів – це наслідок неправильного прийому їжі, мертвої їжі. Нежива, неправильна, їжа – це вся їжа, термічно оброблена. Взимку важко обійтися тільки живий, сирою їжею, необхідно додавати деякі оброблені, але влітку дотримуватися режиму цілком реально для всіх, крім жителів крайньої півночі з відомих усім причин.

З цього приводу у Марвы Вагаршаковны є окрема тема лекції, яку можна знайте в інтернеті: «біологічне харчування для людського організму». Дуже важливо, щоб біохімія їжі і біохімія людини відповідали один одному. Якщо вони будуть відповідати, то ми і хворіти не будемо. Так, зараз важко знайте екологічно чисті продукти, без додавання ГМО. Так, наприклад, щоб продовжити термін зберігання помідора, в нього вводять ген біка. Альо все ж намагатися вживати здорову їжу можна і потрібно. Завжди є спосібі для тих, у кого є бажання.

5. Таблетки не лікують, вони гублять здоров’я.

Як вже з’єднання ясували, що сучасні лікарі не знають біохімії. І якщо ви прийшли до нього з болем в ногах, лікар випише вам препарат від болю в ногах. Але чи допоможе це?

Хто створює таблетки? Осіб. А чи може людина правильно відтворити ті, що створила природа? Людський організм створив не людина, неможливо штучно створити людину, т. к. він створений природою — природою, Богом, Всесвітом. Чи можемо ми досягти божественного рівня і справити ті, що створен творцем. Ні, не можемо. Але що ми можемо зробити з цим творінням? Ми можемо зіпсувати, ніж зараз і займаємося з допомогою медичних препаратів. Ви приймаєте сторонній продукт, це ж не їжа, це вживання чогось неприродної, чужорідного. Препарат виправляє обмін речовин? Ні, тільки погіршує.

Раніше ліків було дуже мало, не більше п’яти. Також були травники, що набагато прогресивніший препаратів. Хоча серед трав дуже багато отруйних, небезпечних, токсичних, тому вони вживаються в дуже малих кількостях. Але, знову ж, з тією самою метою, як у таблеток – придушити імунітет. Придушення імунітет — це основа будь-якого наукового лікування. Це, зрозуміло, теж лікування, але іншого типу — рослинна хіміотерапія на Жаль, ця система теж не годиться.

Для лікування годитися тільки ті, що створен природою. Будь-яка їжа має фармокологическое вплив, але тільки та, яка відповідає нашій біологічний хімії.

І наостанок, важлива порада від Марвы Оганян:

Щоб не хворіти, людині необхідно мати екологічну свідомість, яке має бути в першу чергу у лікарів і уряду, а потім вже у кожної людини. Суспільство, приміром, спочатку створює алкоголь і алкоголізм, а потім з цим бореться. Це парадокс сучасного годині. Не доводьте до цього.

Якщо у людини буде розвинене екологічна свідомість, то він не буде миритися з абсурдом, який відбувається зараз у всьому світі, а почне вести людей за собою, покращуючи тим самим світ у цілому

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України