Економіка

Миколаївське підприємство налагодило випуск продукції для потреб армії

На миколаївському підприємстві виготовляють бронеплити для бронежилетів та шиють чохли на них. Також налагодили випуск пічок-буржуйок для обігріву військових.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор підприємства.

За словами чоловіка, ще 20 днів тому підприємство займалося виготовленням металоконструкцій та монтажними роботами. З початку війни перейшли на випуск продукції для потреб Збройних сил України.

“Ми почали виготовляти бронеплити, що витримують кулі достатнього калібру. Усього виготовили близько 600 бронеплит. Періодично з’являються заявки на виготовлення печей-буржуйок для наших солдатів. Тобто намагаємось максимально захистити наше місто”, — сказав директор підприємства.

Як розповів чоловік, працюють два цехи: в одному роблять бронеплити, в іншому — шиють жилети. Матеріалом для плит слугують деталі танків та іншої техніки. З ранку до вечора їх ріжуть та обробляють. Зразки пройшли перевірку зброєю калібрів 5,45 та 7,62 міліметра.

“Привозять танкову броню, з неї вирізають за певними розмірами плити. Як і в одязі є розміри XL/М, тобто ми виготовляємо на замовлення необхідну кількість. Ця броня перевірялася, вона витримує бронебійні кулі”, — розповів директор підприємства.

Миколаївське підприємство налагодило випуск продукції для потреб армії — Суспільне

Вага бронепластини 3-4 кілограми, над виготовленням працюють від 15 до 20 працівників. Готові пластини везуть до Будинку офіцерів флоту, де їх обмотують спеціальною м’якою стрічкою та заправляють у чохли.

“Пластину обклеюємо демпфером. У нас є такий матеріал, він клейкий. З одного боку він дуже пом’якшує і забезпечує захист від осколків”, — пояснила головна координаторка у Будинку офіцерів флоту Анастасія.

Миколаївське підприємство налагодило випуск продукції для потреб армії — Суспільне

За словами Анастасії Алексєєвої, цех, де шиють “плитоноски”, під секретом. Щодня звідти привозять близько 20 “чохлів”. Співробітники самостійно знайшли викройки та схеми, за якими працюють.

“Мотивація у всіх єдина, не тільки у нас, у будь-кого, хто взагалі зараз волонтерить чи воює – щоб найшвидше це все скінчилося, ми всі хочемо повернутися до мирного життя. Ми розуміємо, що якщо вони самі не зупиняються, нам доведеться їх зупинити. Для цього треба максимально підтримати нашу армію, наші військові формування, щоб в цьому їм посприяти максимально і вберегти від втрат”, — сказала Анастасія.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.