Міжнародна конференція з питань протидії торгівлі людьми у Африці

Сьогодні у столиці Нігерії м. Абуджа розпочалася триденна міжнародна конференція на тему протидії торгівлі людьми у Африці, організаторами якої є «Caritas Internationalis» та Папська Рада душпастирства мігрантів і подорожуючих у співпраці з Карітас Нігерії.

У комюніке про проведення зустрічі зазначається, що «Карітас» віддавна заанґажована у боротьбу з торгівлею людьми, яких беруть у неволю з метою зробити найманцями під час збройних конфліктів, примусити до проституції чи рабської праці. У контексті того, що у 2015 році нараховувалося 60 мільйонів біженців та вимушено переселених осіб, зазначається, що у Африці тисячі дорослих і дітей, змушених мігрувати, стають жертвами торгівців людьми.

Конференція відбувається в рамках діяльності Мережі християнських організацій протидії торгівлі людьми, до якої входить «Caritas Internationalis». Ця мережа займається підвищенням суспільного усвідомлення цієї проблеми, так і допомогою жертвам. Вона також намагається долати глибокі причини цього ганебного явища, такі як бідність і відсутність можливостей, впливати на уряди з метою прийняття відповідного законодавства, покликаного захищати жертви, карати винуватців та забезпечувати умови для гідної праці.

На сьогодні «Карітас» здійснює проекти боротьби з торгівлею людьми в Нігерії, Кот-д’Івуарі, Уганді, Зімбабве та Малі та розробляє проект для Сенегалу. Завданням скликаної у Нігерії конференції є зміцнити зв’язки між зацікавленими сторонами, розробити спільні заходи та обмінятися досвідом з метою допомогти постраждалим, підтримати впровадження в життя конвенцій і законів, покликаних протидіяти цьому ганебному явищу та одноголосно виступити проти торгівлі людьми в Африці.

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh