Авторські статтіНовини

Міжнародна конференція з питань протидії торгівлі людьми у Африці

Сьогодні у столиці Нігерії м. Абуджа розпочалася триденна міжнародна конференція на тему протидії торгівлі людьми у Африці, організаторами якої є «Caritas Internationalis» та Папська Рада душпастирства мігрантів і подорожуючих у співпраці з Карітас Нігерії.

У комюніке про проведення зустрічі зазначається, що «Карітас» віддавна заанґажована у боротьбу з торгівлею людьми, яких беруть у неволю з метою зробити найманцями під час збройних конфліктів, примусити до проституції чи рабської праці. У контексті того, що у 2015 році нараховувалося 60 мільйонів біженців та вимушено переселених осіб, зазначається, що у Африці тисячі дорослих і дітей, змушених мігрувати, стають жертвами торгівців людьми.

Конференція відбувається в рамках діяльності Мережі християнських організацій протидії торгівлі людьми, до якої входить «Caritas Internationalis». Ця мережа займається підвищенням суспільного усвідомлення цієї проблеми, так і допомогою жертвам. Вона також намагається долати глибокі причини цього ганебного явища, такі як бідність і відсутність можливостей, впливати на уряди з метою прийняття відповідного законодавства, покликаного захищати жертви, карати винуватців та забезпечувати умови для гідної праці.

На сьогодні «Карітас» здійснює проекти боротьби з торгівлею людьми в Нігерії, Кот-д’Івуарі, Уганді, Зімбабве та Малі та розробляє проект для Сенегалу. Завданням скликаної у Нігерії конференції є зміцнити зв’язки між зацікавленими сторонами, розробити спільні заходи та обмінятися досвідом з метою допомогти постраждалим, підтримати впровадження в життя конвенцій і законів, покликаних протидіяти цьому ганебному явищу та одноголосно виступити проти торгівлі людьми в Африці.

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України