Життя

Мій чоловік пішов до іншої, але нам судилося зустрітися ще раз…

Ми з чоловіком прожили більше десяти років. За цей час у нас народилася донька. Було дуже важко і образливо, коли наша сім’я розпалася. Зараз я його не звинувачую – він чесно зізнався, що більше не хоче бути зі мною.

Доньку колишній чоловік не кинувши, працював на двох роботах, щоб поставити її на ноги. Згодом він отримав підвищення і сам ставши жити непогано.

За чутками я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це дратувало, адже я все ще його любила і вінілу собі за ті, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене повинна була бути своя життя.

Я змінила роботу, стала відвідувати спортзал, зайнялася своїм здоров ” ям і, як підсумок, серйозно змінилася в кращу сторону.

Поступово робота і турбота про дочку відвернули мене від думок про чоловіка. Я перестала вважати його своїм і відпустила назавжди. І після цього ми стали з ним добрими друзями, у яких є спільна донька. У моєму житті серйозних стосунків з чоловіками не було, мені цього не хотілося, я жила самостійно і в цьому було своє задоволення.

Як-то раз ми з донькою вирушили на канікули в Індію. Провели там дві приголомшливі тижню, а коли повернулися, дізналися, що сталося страшне. Колишній чоловік потрапив в аварію і серйозно постраждав.

Ми з донькою тут же відправилися до нього, виходжували, як могли. Незабаром він одужав і встав на ноги, але йому було важко пересуватися самостійно.

Він потребував допомоги, і я не могла бачити його в такому стані. Я нахапала кредитів, возила його клінікам, купувала купу ліків. В результаті ми змогли домогтися гарних результатів: поміняли на коляску тростину. Прийшов час кожному з нас повернутися в свою реальність.

Я знову пішла з головою в роботу, щоб остудити знову спалахнули почуття. Але одного разу, прийшовши на роботу, я виявила на своєму місці величезний букет квітів.

Там була записка: «Виходь за мене. Знову.»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.