Мій чоловік пішов до іншої, але нам судилося зустрітися ще раз…

Ми з чоловіком прожили більше десяти років. За цей час у нас народилася донька. Було дуже важко і образливо, коли наша сім’я розпалася. Зараз я його не звинувачую – він чесно зізнався, що більше не хоче бути зі мною.

Доньку колишній чоловік не кинувши, працював на двох роботах, щоб поставити її на ноги. Згодом він отримав підвищення і сам ставши жити непогано.

За чутками я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це дратувало, адже я все ще його любила і вінілу собі за ті, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене повинна була бути своя життя.

Я змінила роботу, стала відвідувати спортзал, зайнялася своїм здоров ” ям і, як підсумок, серйозно змінилася в кращу сторону.

Поступово робота і турбота про дочку відвернули мене від думок про чоловіка. Я перестала вважати його своїм і відпустила назавжди. І після цього ми стали з ним добрими друзями, у яких є спільна донька. У моєму житті серйозних стосунків з чоловіками не було, мені цього не хотілося, я жила самостійно і в цьому було своє задоволення.

Як-то раз ми з донькою вирушили на канікули в Індію. Провели там дві приголомшливі тижню, а коли повернулися, дізналися, що сталося страшне. Колишній чоловік потрапив в аварію і серйозно постраждав.

Ми з донькою тут же відправилися до нього, виходжували, як могли. Незабаром він одужав і встав на ноги, але йому було важко пересуватися самостійно.

Він потребував допомоги, і я не могла бачити його в такому стані. Я нахапала кредитів, возила його клінікам, купувала купу ліків. В результаті ми змогли домогтися гарних результатів: поміняли на коляску тростину. Прийшов час кожному з нас повернутися в свою реальність.

Я знову пішла з головою в роботу, щоб остудити знову спалахнули почуття. Але одного разу, прийшовши на роботу, я виявила на своєму місці величезний букет квітів.

Там була записка: «Виходь за мене. Знову.»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh