Михайло Лабковский: Про начальника самодура і квартальний звіт

Скільки існує різних шкіл, тренінгів, книг і курсів на тему “як досягти успіху в кар’єрі та бізнесі”?… Не злічити. Але чомусь тільки лише одиниці досягають успіху, а інші продовжують “тягнути лямку”. Чому це відбувається? Відповідає Михайло Лабковский

Дорогі друзі, ви часто запитуєте, як нарешті навчиться заробляти гроші. Я готовий відповідати прямо по пунктах. І почну з того, що вам точно не потрібно.

1. Перфекціонізм

У школі цей чоловік був «відмінником», закінчив університет з червоним дипломом, а коли поступивши на роботу виявилося, що місце керівника займає однокурсник-«трієчник»…. Часта картина, правда, не так? І чому? Тому, що типовим «відмінником» рухає невроз. Він занадто сильно переймається, переживає, сіпається. Йому можливо не так цікава сама робота. Його штовхає бажання все зробити ідеально, а бажання це обумовлено тім, що він дуже тривожний внутрішньо. Такі люди не здатні бути лідерами: їм страшно ризикувати, страшно заявляти про себе, вони найбільше боятися схибити, тому майже завжди програють. Не треба, звичайно, відноситься до своєї роботи халатно. Але пам ” ятайте, що робота – це передусім простір для творчості і самореалізації, де вам повинно бути цікаво і спокійно.

2. Занижена самооцінка

Люди найбільше боятися говорити на співбесіді про зарплату. Смороду самі цінують собі не занадто високо, тому соромляться сказати, що претендують на керівну посаду або на кругленьку суму. Є ще так званий «синдром самозванця», коли хороший і грамотний фахівець відчуває, що «не гідний» власної посади. Не треба аналізувати свої успіхи, готувати для самих собі доводь, чому ви повинні отримати певну суму чи певну посаду, а не Вася Петров. Краще озвучте вже на етапі співбесіди, яка сума вам потрібна, і шукайте вакансії з тією зарплатою, яка вас влаштує.

3. Амбіції

На жаль, робота для дуже багатьох людей – це арена битви зі своїм вразливим самолюбством, а не простір для творчості. Часом люди (і чоловіки, і жінки) так захопилися гонитвою за високий соціальний статус, що просто забувають отримувати від своєї діяльності кайф. І, до речі, амбіції – одна з основних причин, чому люди займаються не тим видом діяльності, яка їм подобається. Думайте про роботу не як про єдину можливість себе прогодувати, а як про справу, яка винна сама по собі вам подобається. В ідеалі треба заробляти тім, чим ви були готові займатися безкоштовно.

Ви здивуєтеся, але реально досягають успіху в житті впевнені в собі «трієчники», у яких немає ніяких нездорових амбіцій. Саме такі люди здатні своєю роботою не тільки реалізовуватися, але і створювати щось важливе для нашого суспільства. Наприклад, розробити додаток, який полегшить життя всім, написати статтю, яка вмить розійдеться по Інтернету, надихаючи інших людей, зняти фільм, який вріжеться в пам’ять. Уявіть, що ви не квартальні звіти робите, а печете булочки з корицею. Якщо ви робите їх із задоволенням і любові, то у них навіть смак інший. Такий, що всім подобається.

Михайло Лабковский
спеціально для Клубера

Фейсбук: facebook.com/Mihail.Labkovskiy
Instagram: instagram.com/labkovskiy/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh