Духовне

Міфологізація диявола до добра не приведе,- Архиєпископ Чапут

Суспільство, яке покладається на розум і технології, без віри, ризикує забути про Бога і укласти угоду з дияволом, – застерігає Архиєпископ Чарльз Чапут з Філадельфії.

«Ми перебуваємо в боротьбі за душі. Нашим ворогом є диявол. І хоча сатана не рівня Богові і є приреченим на поразку, він може нанести великої шкоди людям», – зазначив він. – «Перші християни знали це. Про це ми можемо читати майже на кожній сторінці Нового Завіту».

У своїй статті під назвою «Співчуття до диявола» він пише: «Сучасному світу важко повірити в диявола. Але до Ісуса воно ставиться так само. І в цьому суть».

Архиєпископ пригадав середньовічну християнську приказку «нема диявола, нема Спасителя». Коли диявола заперечують, тоді важко пояснити для чого прийшов Христос, щоб страждати і вмерти за все людство.

«Дияволу, більше ніж будь-кому до вподоби ця іронія, бо без нього важко зрозуміти місію Ісуса. І він користується цим сповна. Він знає, що зведення його до міфу неодмінно провокує таке ж ставлення до Бога», – цитує американського єпископа CNA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.