Авторські статтіЗдоров'я

Як худнути в сім разів швидше

Вчені з США розповіли про метод, який допомагає худнути в сім разів швидше. І при цьому досягнутий результат збережеться надовго.

За словами фахівців, схуднення можливо набагато швидше, якщо людина почне свідомо ставитися до свого харчування і способу життя в цілому. Саме свідомий підхід до вибору їжі на користь більш здорових продуктів і відмови від сміттєвої їжі, яка не приносити користі, але доставляє проблеми зі здоров ям – ключ до успіху.

Як все-таки схуднути?

Це питання хвилює багатьох. Люди сідають на жорсткі дієти, мучитися, заганяють себе в стрес, позбавляють себе задоволень, а потім зриваються і шкодять собі ще більше. Але можна обійтися і без мук, усвідомивши, що чіпси і цукор – це отрута для організму, а смачною може бути і здорова їжа – фрукти, овочі, ягоди, горіхи.

Щоб не бути голослівними у своїх висновках, вчені провели експеримент. Перша група тих, що худнуть сиділа на дієту, а друга підвищувала свою свідомість – слухала лекції про здорове харчування, медитувала, сама вирішила, чим харчуватися.

Через деякий час виявилося, що «свідома» група скинула в сім разів більше зайвої ваги, ніж ті, хто просто харчувалися за дієт-схемою.

Автори дослідження вважають, що потрібно відходити від зрозуміти «сісти на дієту» і «краща дієта». Потрібно поступово повністю міняти своє харчування, що допоможе не тільки скинути зайву вагу, але й оздоровити організм, провести профілактику серйозних хвороб – онкології, цукрового діабету, серцево-судинних недуг

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України