Microsoft випустить оновлення для мобільної версії Office

Американська корпорація Microsoft має намір в поточному місяці випустити великі оновлення для мобільної версії Office. Нова версія отримає цілий ряд функцій і можливостей, таких як зберігання документа на хмарі, адаптацію тексту для конкретного пристрою, а також пошук документів віддалено.

Зараз всі нові функції Office для Android і iOS доступні лише користувачам Office Insiders. Останні є добровольцями, які використовують нову версію ПО для його перевірки і тестування. Наголошується, що деякі з нових функцій будуть вимагати від людини підписатися на Office 365.

І самою головною інновацією нового Office наявність хмарного сховища. Тобто один користувач, або ціла група користувачів зможуть працювати з документами, а потім завантажувати їх на хмару. Це дуже зручно для компаній або ж людей, які працюють з різних пристроїв з-за, приміром, подорожей.

Також нове оновлення надасть функцію Mobile View. Вона дозволить адаптувати текст будь-якого документа для кожного екрану смартфона або планшета. Для Word з’явиться можливість також шукати раніше відкриті файли в хмарі. Ще одним важливим новим впровадженням буде додавання додаткових параметрів RSVP.

У Microsoft планують випустити новий апдейт вже у другій половині березня.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh