Авторські статтіТехно

Microsoft випустить оновлення для мобільної версії Office

Американська корпорація Microsoft має намір в поточному місяці випустити великі оновлення для мобільної версії Office. Нова версія отримає цілий ряд функцій і можливостей, таких як зберігання документа на хмарі, адаптацію тексту для конкретного пристрою, а також пошук документів віддалено.

Зараз всі нові функції Office для Android і iOS доступні лише користувачам Office Insiders. Останні є добровольцями, які використовують нову версію ПО для його перевірки і тестування. Наголошується, що деякі з нових функцій будуть вимагати від людини підписатися на Office 365.

І самою головною інновацією нового Office наявність хмарного сховища. Тобто один користувач, або ціла група користувачів зможуть працювати з документами, а потім завантажувати їх на хмару. Це дуже зручно для компаній або ж людей, які працюють з різних пристроїв з-за, приміром, подорожей.

Також нове оновлення надасть функцію Mobile View. Вона дозволить адаптувати текст будь-якого документа для кожного екрану смартфона або планшета. Для Word з’явиться можливість також шукати раніше відкриті файли в хмарі. Ще одним важливим новим впровадженням буде додавання додаткових параметрів RSVP.

У Microsoft планують випустити новий апдейт вже у другій половині березня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.