Авторські статтіТехно

Microsoft підвищить популярність Xbox One в Японії

Незважаючи на вкрай низький обсяг продажів Xbox One в Японії, корпорація Microsoft не має наміру здаватися, вона збирається підвищити популярність своєї продукції. Цю ідею висловив президент компанії Філ Спенсер.

Допущений промах Microsoft планує виправити за допомогою заміни провальною товару новою розробкою, іменованою Xbox One S, на якому японці зможуть запустити ігри, розроблені з урахуванням їх переваг.
Згідно з підрахунками, обсяг продажів новинки Xbox One є катастрофічно низьким у порівнянні з його попередниками, оскільки він становить лише 68 000 одиниць ігрових консолей. У той час як кількість реалізованих приставок Xbox досягла позначки в 500 000 примірників, а кількість Xbox 360 дорівнювала 1 500 000 електронних пристроїв.

Представники місцевої преси чимало посприяли різкому скорочення товарообігу за рахунок антиреклами і публікацій провальних матеріалів, у яких висміюється вся продукція компанії, а також перераховані її вигадані «недоліки».

Керівництво Microsoft має намір збільшити низький рівень продажів, зацікавивши жителів Японії своїми розробками, серед яких Final Fantasy XV, ReCore і Scaleboun.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України