Техно

Письменника-містик з Алтаю попередив про швидкий кінець світу

На думку письменника-містика Андрея Коробейщикова кінець світу варто чекати через 5 років. Апокаліпсис може стати наслідком природніх катаклізмів.

Своїми прогнозами шаман з Алтаю поділився з журналістами. Коробейщиков впевнений, що природа налаштована проти людства і хоче його знищити. «Але люди вперто закривають очі на ці факти. Ми з вами будемо свідками різного роду потрясінь і катаклізмів. І це факт, від якого вже нікуди не сховаєшся. Ми у пастці», —ділиться своїми думками Андрій.

За словами шамана, земна куля знаходиться на межі. Ще трохи і він може просто вибухнути. Поки що Землі під силу зберегти баланс за рахунок того, що вона стримує руйнівні процеси, створювані людиною. Але ніхто не знає, як довго буде можливим зберігати цей баланс. Альо, щоб перестати думати про швидкий кінець світу.

Людям пора припиняти своє споживацьке ставлення до Землі, інакше настануть незворотні процеси, які спричинять вимирання землян.

Щоб врятувати планету, людям треба відмовитися від усіх сучасних технологій, повернутися, що називається, в «кам’яний вік».

Все, що нам зараз залишається жити і отримувати насолоду від того, що ми маємо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.