Авторські статтіТехно

Ейнштейн помилявся: Вчені спростували теорію щодо чорних дір

У чорних дірок не така сутність, як її уявляли. Рівняння, які розробив Ейнштейн, перестають працювати.

Мабуть, Ейнштейн помилявся. Вчені спростовують його теорію, що стосується чорних дір.

Класична фізика вважає Всесвіт передбачуваним. Це стосується і чорних дір. Для цього потрібно віднайти закони, які управляють тією або іншою системою, і її початковим станом. Після цього доступно відстеження її розвитку в нескінченності.

З теорії відносності (ТО), яку винайшов Ейнштейн, також можна передбачити еволюцію форми простору-часу.

В основі ТО рівняння гравітаційного поля, які описують передбачуваний Всесвіт. Проте, вчені виявили сценарій, при якому вони перестають працювати.

Вони змоделювали еволюцію простору-часу всередині чорної діри. Вчені вважають, що до перетину горизонту подій і проходження точки неповернення, формулювання працюють належний чином. Вони продовжують доказувати, яким стані розвиток чорних дір у майбутньому.

Эйнштейн ошибался: Учёные опровергли теорию относительно чёрных дырЗа точкою неповернення був виявлений другий горизонт, названий горизонтом Коші. Тут і виявилося, що Ейнштейн помилявся. Його рівняння видають безліч варіантів рішення, що не дозволяє говорити про передбачуваності Всесвіту.

Теорія відносності не може сказати, який з отриманих варіантів розвитку подій за горизонтом Коші буде вірним. Тобто за межі горизонтів Ейнштейн заглянути не зміг.

У той час деякі вчені кажуть, що так говорити не варто. Просто в його формулах відкрилося нове явище.

Загадка чорних дір меншою від цього не стала. Чи є вони за горизонтом, і який у них «механізм» – знову питання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. Чорних дір не існує. Теорія Енштейна показує як ми бачимо світ через призму простору-часу, а не реальний стан речей.

  2. Ейнштейн – міг не помилятися: наука – це не канон релігійний, не догматичні – так як за принципом відповідності Нільса Бора – класична механіка переходить у квантову механіку, так і СТВ (спеціальна теорія відносності) – може перейти в інші, точніше, – або нові теорії ( можливо, з ефіром чи торсійними полями)!!!

  3. У принципі відносності Ейнштейна є: якщо зобразити залежність 4-и мірного простору і часу – є: 1) абсолютно ті події, що минули; 2) абсолютно майбутні події; і є – по дві сторони графіка – абсолютно віддалені події!
    Слово “абсолютно” – слід на нього звернути увагу: тобто що лежить за горизонтом події – яка віддалена, наприклад, на – 301000 кілометрів – за 1-ну секунду – неможливо дізнатися: бо туди не дійдеш – швидкість світла і всього іншого засада, – якщо не враховувати гіпотетичних, напевно поки що не спостережуваних на практиці – тахіонів!

  4. Останнім часом все більше подібних статтей, які читаєш по кілька раз і щоразу доводится донадумувати що редактори чи автори мали на увазі. Хаос якись! Будь ласка ви, редактори (вибачайте за тавтологію) виведіть чи створіть таке ж рівняння для написання зрозумілих простим людям словосполучень і речень. А то ці чорні дірки вже й діди морози і пікапери перечитують – кожен бачу “своє”

  5. Чорні діри: два горизонти подій – це дуже цікаво! Хотілося б наочно, змодельовано це побачити, – а також рівняння побачити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.