Мета Народного віча в неділю – не дати Януковичу вступити до Митного союзу з Росією

«Янукович 17 грудня їде до Москви. Саме тому ми тут скликаємо в неділю велике Народне віче. Мета цього віча – не дати Віктору Януковичу вступити до Митного союзу з Росією. Це – надзавдання для всіх нас», – сказав зі сцени Майдану увечері 12 грудня Арсеній Яценюк.

Народне віче, за його словами, має «донести до цього президента і його адміністрації не просто думку тисяч чи сотень тисяч, а думку всієї України»: «Ми не хочемо в ярмо. Одного разу це вже було зроблено 360 років тому – ледве вилізли».

«Ні – новому Радянському союзу, ні – Митному союзу, так – ЄС! Віктор Янукович повинен знати – він не має мандату українського народу на підписання угоди про членство України в Митному союзі. Така угода ніколи не буде прийнята українським народом. Це той голос, який він повинен почути, і це воля українського народу, яка повинна бути виконана», – наголосив він.

«Ми вже сьогодні застерігаємо Януковича від будь-яких спроб продати Україну в обмін на свій другий президентський термін. Україна залишиться незалежною і суверенною. Україна підпише Угоду з ЄС. В Україні буде нова українська європейська влада. В Україні будуть поважати кожну людину, кожного, хто стоїть на цьому Майдані і відстоює своє право бути гідним громадянином України», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh