Авторські статті

Мешканці Донбасу викривають силам АТО позиції військової техніки терористів

 Мешканці сходу України повідомляють українським військовослужбовцям про переміщення російсько-терористичними військами військової техніки в зоні АТО на Донбасі. Про це повідомляє у Facebook прес-центр АТО.

“На наші розвідувальні структури вийшов чоловік, котрий, в обмін на гарантії, що його співпраця з українськими військовими буде врахована, розповів, що 7 травня у Макіївку було завезено дві установки “Точка-У”. Одна пішла у напрямку Нижньої Кринки, а інша розташована у лісовому масиві. Там військова охорона. Нікого не пускають. Навіть дітей, які після відпочинку на природі поверталися додому раніше звичною дорогою, “гості міста” затримали, відібрали мобільні телефони і протримали декілька годин.

11-12 травня через Ізварине у напрямку Краснодон – Свердловськ пройшло 5 ворожих танків, 2 Гради, 2БМП, декілька Смерчів. Техніку загарбники розташували на території Свердловського машзаводу.
В окупований Ілловайськ прибув ешелон з кількома сотнями двигунів різного типу для військової техніки. Використовуючи БПЛА терористи відправляли на мобільні телефони смс з текстами типу “Нас зливаюсь”, “АТО провалилося”, тощо.
Найближчим часом у зоні АТО буде встановлено телефони Гарячої лінії, за якими мешканці Донбасу матимуть змогу сповіщати про свої проблеми, щоб їх якомога швидше вирішувала військово-цивільна адміністрація.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України