Авторські статтіДіаспора

Українці мають можливість мати представника в мерії Неаполя

Генеральне консульство України в Неаполі звертає увагу української громади на підготовку до виборів іноземця до Ради мерії міста.

Мерія міста Неаполь започатковує посаду позаштатного радника у складі Ради муніципалітету, який би у згаданому політико-адміністративному органі представляв всю іноземну спільноту, що проживає на території комуни.

Серед вимог до кандидата – належати до громадянства країн-не членів ЄС, бути прописаним/residenza у комуні м.Неаполь протягом щонайменше 1 року та перебувати у відповідному виборчому списку/lista elettorale dei cittadini stranieri e apolidi.

Терміни подачі заявок та підписів – 15 і 16 червня 2018 року.

Бажаючі висунути свою кандидатуру і проголосувати можуть ознайомитися детальніше з інформацією, в т.ч. щодо механізму надання підписів на підтримку кандидата, на сайті комуни м.Неаполь/comune di Napoli у розділі «Elezione di un cittadino extracomunitario per la partecipazione al Consiglio Comunale».

Українці, одна з найчисельніших іноземних спільнот у Неаполі, заслуговують мати представника в Раді комуни, який би опікувався в т.ч. питаннями усіх іноземців, що перебувають у місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh