Авторські статтіДіаспора

Українці мають можливість мати представника в мерії Неаполя

Генеральне консульство України в Неаполі звертає увагу української громади на підготовку до виборів іноземця до Ради мерії міста.

Мерія міста Неаполь започатковує посаду позаштатного радника у складі Ради муніципалітету, який би у згаданому політико-адміністративному органі представляв всю іноземну спільноту, що проживає на території комуни.

Серед вимог до кандидата – належати до громадянства країн-не членів ЄС, бути прописаним/residenza у комуні м.Неаполь протягом щонайменше 1 року та перебувати у відповідному виборчому списку/lista elettorale dei cittadini stranieri e apolidi.

Терміни подачі заявок та підписів – 15 і 16 червня 2018 року.

Бажаючі висунути свою кандидатуру і проголосувати можуть ознайомитися детальніше з інформацією, в т.ч. щодо механізму надання підписів на підтримку кандидата, на сайті комуни м.Неаполь/comune di Napoli у розділі «Elezione di un cittadino extracomunitario per la partecipazione al Consiglio Comunale».

Українці, одна з найчисельніших іноземних спільнот у Неаполі, заслуговують мати представника в Раді комуни, який би опікувався в т.ч. питаннями усіх іноземців, що перебувають у місті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.