Виборцям рекламують нові обличчя, забувши про Савченко, Семенченка, Гаврилюка

Напередодні виборів в Україні знову чути стара, добра пісня: «прийдуть нові люди» і все зміниться. Таким «новим людям» зараз п’ятий рік пішов, вони ще в «дитячий садок» ходять, що від них взагалі можна хотіти? Адже вже нових чесних незаплямованих» понавибирали в 2014-му, – Надя Савченко, козак Гаврлюк, Семен Семенченко, Єгор Соболєв, Андрій Білецький, Мустафа Найєм у святковому наборі з Сергієм Лещенко та Світланою Заліщук і це, якщо ще про Сироїд змовчати з її агресивними «самопомічниками». Про це у своєму блозі пише український блогер, телеведуча Ірина Медушевська.

Вона зазначає, що вищезгадані «нові люди» в політиці поки що нам не сильно допомогли. Увійшли в Систему як коліщатка і шестерні. Тільки і можуть кричати «влада краде», а виборці, виходить, в цій країні вже не влада. У нас парламентсько-президентська республіка, і самі люди, як і депутати Верховної Ради, яких обирають – та ж влада.

За словами Медушевської, Україні не 27 років, а всього 4 рочки, п’ятий пішов, а ми вже вимагаємо «дайте нам», «відніміть і поділіть», «побудуйте нам», «нагодуйте нас». Систему порушити відразу неможливо. Справжніх нових людей поки немає, одні пострадянські, які не видавили з себе соціаліста-комуніста по краплі, і це не їх вина, це їх біда.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh