Виборцям рекламують нові обличчя, забувши про Савченко, Семенченка, Гаврилюка

Напередодні виборів в Україні знову чути стара, добра пісня: «прийдуть нові люди» і все зміниться. Таким «новим людям» зараз п’ятий рік пішов, вони ще в «дитячий садок» ходять, що від них взагалі можна хотіти? Адже вже нових чесних незаплямованих» понавибирали в 2014-му, – Надя Савченко, козак Гаврлюк, Семен Семенченко, Єгор Соболєв, Андрій Білецький, Мустафа Найєм у святковому наборі з Сергієм Лещенко та Світланою Заліщук і це, якщо ще про Сироїд змовчати з її агресивними «самопомічниками». Про це у своєму блозі пише український блогер, телеведуча Ірина Медушевська.

Вона зазначає, що вищезгадані «нові люди» в політиці поки що нам не сильно допомогли. Увійшли в Систему як коліщатка і шестерні. Тільки і можуть кричати «влада краде», а виборці, виходить, в цій країні вже не влада. У нас парламентсько-президентська республіка, і самі люди, як і депутати Верховної Ради, яких обирають – та ж влада.

За словами Медушевської, Україні не 27 років, а всього 4 рочки, п’ятий пішов, а ми вже вимагаємо «дайте нам», «відніміть і поділіть», «побудуйте нам», «нагодуйте нас». Систему порушити відразу неможливо. Справжніх нових людей поки немає, одні пострадянські, які не видавили з себе соціаліста-комуніста по краплі, і це не їх вина, це їх біда.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh