Медведєв публічно розповів, чому Росія напала на Україну

Відомий український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook пише про те, що боротьба за людські ресурси чим не привід для війни? Сьогодні в Держдумі РФ прем’єр Дмитро Медведєв хвалився, що після анексії Криму населення РФ зросла до 146,8 мільйонів чоловік.

Медведєв публічно розповів, чому Росія напала на Україну

Ще в РФ частенько можна почути, що ледве не вся Україна живе на гроші, зароблені за поребриком. Називаються різні цифри – 3-4 мільйони або 4-5 мільйонів українців на заробітках в РФ, пише Агримпаса посилаючись на Реплей.

За словами Романа Цимбалюка, реальність, як завжди, інша. До війни наших громадян в РФ було не більше 1,5 мільйона, і далеко не всі приїхали працювати в Росію. До речі немає нічого поганого, тому що люди шукають краще заробітки, українці не раби і мають таку можливість. Українським працедавцям потрібно більше платити, щоб люди не виїжджали. Тут все просто. І ось після 2014 року додалося ще й 1 мільйон українських біженців. У Росії кажуть, що вони виїхали з південно-сходу України», а насправді – люди залишили зруйнований російськими військами український Донбас.

«Як я вже писав, щоб змусити залишити свої будинки було прийнято «прекрасне рішення» їх знищити і зробити регіон непридатним для життя. «Фашизм» перемогли, а жити там стало неможливо. Тим не менш РФ знову «приросла» українським населенням. Правда трохи громадяни України почали покидати країну- «еталон справедливості». За півтора року мінус 300 тисяч громадян України. Сподіваюся, вони повернулися додому», – резюмував журналіст.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh