Авторські статтіТехно

Mazda покаже в Женеві дизельний варіант «трійки»

Японська компанія Mazda має намір показати в Женеві новий варіант дизельної «трійки». Такими відомостями поділилися представники концерну.

У рамках Женевського автосалону представники японської компанії Mazda покажуть дизельний варіант моделі Mazda 3, після чого новинка з’явиться у продажі в дилерських центрах Європи. Повідомляється, що компанія також має намір показати концептуальну модель під назвою RX-VISION, створену у відповідності з розробками дизайну KODO, завдяки якому автомобіль припадає до землі на максимально невелику відстань.

Під капотом концепту помістили компактний силовий агрегат SKYACTIV-R, модель RX-VISION назвали під час автосалону в Парижі найкрасивішою машиною серед усіх присутніх. У лінійці автомобілів версії Mazda також з’явиться двигун SKYACTIV-D 1.5, який є вкрай економічним, потужність якого становить 105 кінських сил і 270 Нм крутного моменту. Витрата палива при взаємодії з подібним мотором складе 3,8 літра на 100 км, а викиди діоксиду вуглецю складуть не більше 100 грамів на кілометр.

Нагадаємо, що в січні поточного року продажі транспортних засобів компанії Mazda збільшилися на 33,5 відсотка в порівнянні з 2015 роком, частка присутності на європейському ринку зростала до 1,8%.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України