МАУ відкрила пряме регулярне повітряне сполучення між Києвом і Чернівцями

У вівторок, 12 липня 2016 року, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» виконала перший прямий регулярний рейс між Києвом і Чернівцями, розширивши таким чином географію польотів в Україні до дев’яти пунктів.

Рейси, які пов’язують Київ і Чернівці, виконуються щодня на сучасному літаку Embraer 145, які МАУ взяла у мокрий лізинг в авіакомпанії-партнера «Дніпроавіа». Завантаженість першого рейсу з Києва до Чернівців склала 100%, з Чернівців до Києва – 60%.

Розклад рейсів:
№ рейсу    Напрямок                Дні        Виліт    Приліт
PS041        Київ – Чернівці    1234567     20:40    21:55
PS042       Чернівці – Київ    1234567      07:00    08:15

Розклад нових рейсів в/з Чернівців ідеально підходить пасажирам, які здійснюють ділові подорожі в столицю України, а також бізнес клієнтам і туристам, які подорожують через Київ в міста України і ключові пункти Європи, Азії, США та країн СНД.

«Ми продовжуємо розвивати внутрішні авіаперевезення, планомірно розширюючи мережу МАУ в Україні, ? зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. ? На даний момент через обмеження аеропорту Чернівців рейси виконуються на повітряному судні партнерської авіакомпанії. Сподіваємося, влада Буковини знайде фінансові ресурси і незабаром проведе модернізацію летовища, що дозволить Чернівцям приймати судна типу «Боїнг», а МАУ ? запропонувати більшій кількості туристів та бізнес-пасажирів широкий спектр можливостей для подорожей до столиці України та далі».

Рейси за маршрутом Київ ? Чернівці ? Київ виконуватимуться цілорічно. У перспективі МАУ планує збільшити частотність на даному напрямку до 2 рейсів на день. Крім того, розглядається можливість виконання ряду прямих міжнародних рейсів з Чернівців.

Ціна квитка економічного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів і податків ? від 1376 грн., в одну сторону ? від 647 грн. (ціни можуть змінюватися в залежності від коливань курсу гривні до долара США).

Квитки на рейси можна придбати на сайті, в касах і Контактному центрі МАУ, а також в офісах уповноважених агентств авіакомпанії.

Детальну інформацію про авіакомпанію МАУ можна отримати на сайті – www.flyuia.com

Прес-служба авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»
Тел./факс: (044) 238 26 97,

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh