Політика

Маск готовий продати акції Tesla для подолання всес вітньої продовольчої кризи

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск на своїй сторінці у Twitter прокоментував заяву виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми ООН (ЗПС) Девіда Бізлі, який закликав Маска витратити 2% свого статку на вирішення проблеми голоду у світі

Маск написав, що якщо Бізлі зможе пояснити, як $6 млрд зможуть вирішити проблему голоду у світі, він продасть свої акції Tesla. Він додав, що фінансова звітність має бути прозорою, щоб усі бачили, як витрачаються гроші.

Раніше Маск розповів, що готовий продати все майно, щоб заселити Марс. За його словами, заселення Червоної планети потребує великих фінансових вкладень і хоче продемонструвати рішучість у колонізації планети.

Пізніше бізнесмен заявляв, що планує збудувати перше місто на Марсі вже до 2050 року. Він зазначив, що вартість самодостатнього міста на Марсі обійдеться у суму від $100 млн до $10 трлн.

На тлі операції Tesla з Hertz із закупівлі електромобілів засновник компанії Ілон Маск став найбагатшою людиною в історії, повідомляє Forbes. На момент закриття торгів на фінансових ринках видання оцінило капітал підприємця у $271,3 млрд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України