Маркіян Ключковський : “Таврія ” і ” Севастополь” можуть вийти з ФФУ , але …

Відомий міжнародний юрист розповів про ситуацію з кримськими командами.

“Перш за все, хочу зауважити, що в пункті ФІФА про членство, як і в інших параграфів Статуту цієї організації, немає “обхідних моментів”. Так от, згідно 84 -ї статті даного документа, клуб з однієї країни може брати участь в офіційних змаганнях інший країни у виняткових моментах, і тільки за згодою чотирьох зацікавлених сторін – в нашій оказії йдеться про ФІФА, УЄФА, ФФУ та РФС”, – сказав Маркіян Ключковський.

“Так, умовні “Таврія” і “Севастополь” можуть піти іншими шляхами, наприклад, вийти з національної Федерації або взагалі пройти повторну юридичну реєстрацію, попередньо припинивши нинішню. Однак все це – гіпотетичні моменти, ми поки можемо тільки гадати і припускати. Пам’ятаю, кілька років тому абхазькі клуби захотіли взяти участь у російській першості, проте грузини підняли шум, обгрунтувавши, що, у разі, коли таке станеться, РФС повинен бути виключений з ФІФА, і це подіяло. Ми, в разі чого, можемо і повинні діяти аналогічно”.

“Я, чесне слово, не знаю, як буде розвиватися ситуація надалі. Можливо, кримські клуби захочуть брати участь в чисто регіональній лізі. Можливо, нам доведеться пережити варіант Молдови, в національному чемпіонаті якій беруть участь ФК з формально самостійного Придністров’я. Розумієте, таких прецедентів по всьому світу було мало, тому з висновками поки не буду поспішати”, – уклав юрист.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh