Авторські статті

Маркіян Ключковський : “Таврія ” і ” Севастополь” можуть вийти з ФФУ , але …

Відомий міжнародний юрист розповів про ситуацію з кримськими командами.

“Перш за все, хочу зауважити, що в пункті ФІФА про членство, як і в інших параграфів Статуту цієї організації, немає “обхідних моментів”. Так от, згідно 84 -ї статті даного документа, клуб з однієї країни може брати участь в офіційних змаганнях інший країни у виняткових моментах, і тільки за згодою чотирьох зацікавлених сторін – в нашій оказії йдеться про ФІФА, УЄФА, ФФУ та РФС”, – сказав Маркіян Ключковський.

“Так, умовні “Таврія” і “Севастополь” можуть піти іншими шляхами, наприклад, вийти з національної Федерації або взагалі пройти повторну юридичну реєстрацію, попередньо припинивши нинішню. Однак все це – гіпотетичні моменти, ми поки можемо тільки гадати і припускати. Пам’ятаю, кілька років тому абхазькі клуби захотіли взяти участь у російській першості, проте грузини підняли шум, обгрунтувавши, що, у разі, коли таке станеться, РФС повинен бути виключений з ФІФА, і це подіяло. Ми, в разі чого, можемо і повинні діяти аналогічно”.

“Я, чесне слово, не знаю, як буде розвиватися ситуація надалі. Можливо, кримські клуби захочуть брати участь в чисто регіональній лізі. Можливо, нам доведеться пережити варіант Молдови, в національному чемпіонаті якій беруть участь ФК з формально самостійного Придністров’я. Розумієте, таких прецедентів по всьому світу було мало, тому з висновками поки не буду поспішати”, – уклав юрист.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.