Авторські статті

Ні в одному з російських міст за час війни не була перейменована жодна вулиця з українською назвою, – блогер

Багатьох в Україні спантеличило рішення Путіна присвоїти російським військовим підрозділам назви українських і німецьких також, до речі, міст. Насправді все це просто чергові кремлівські понти, які не мають ніякого відношення до самої України. Про це у своєму блозі пише український історик, блогер Лідія Гайдар.

За її словами, за всі п’ять років війни Москви з Києвом, на тлі безпрецедентного нагнітання українофобії в Росії, ні в одному з російських міст, а також в анексованому Криму, не була перейменована жодна вулиця (провулок з чисто українським за географічним походженням назвою. Згідно Вікіпедії, назву «Київська» носять вулиці в 15-ти великих російських містах, насправді, їх набагато більше. «Полтавська» вулиця є в 7-ми, «Харківська» – в 11 ст. І навіть «Українські» вулиці досі є в 10-ти російських великих містах, а в Москві – навіть Український бульвар, разом з Київським шосе, Київським вокзалом і двома станціями метро «Київська».

Історик зазначає, що це, по-перше, доводить абсолютну штучність національної антиукраїнської істерії в Росії, а, по-друге – є наочним підкріпленням претензій Москви на свою «ексклюзивність» як нащадка давньої Русі зі столицею в Києві. Найголовніше – що всі ці потуги Кремля ґрунтуються виключно на подіях давно минулих днів, і до реалій теперішнього часу не мають ніякого відношення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.