Ні в одному з російських міст за час війни не була перейменована жодна вулиця з українською назвою, – блогер

Багатьох в Україні спантеличило рішення Путіна присвоїти російським військовим підрозділам назви українських і німецьких також, до речі, міст. Насправді все це просто чергові кремлівські понти, які не мають ніякого відношення до самої України. Про це у своєму блозі пише український історик, блогер Лідія Гайдар.

За її словами, за всі п’ять років війни Москви з Києвом, на тлі безпрецедентного нагнітання українофобії в Росії, ні в одному з російських міст, а також в анексованому Криму, не була перейменована жодна вулиця (провулок з чисто українським за географічним походженням назвою. Згідно Вікіпедії, назву «Київська» носять вулиці в 15-ти великих російських містах, насправді, їх набагато більше. «Полтавська» вулиця є в 7-ми, «Харківська» – в 11 ст. І навіть «Українські» вулиці досі є в 10-ти російських великих містах, а в Москві – навіть Український бульвар, разом з Київським шосе, Київським вокзалом і двома станціями метро «Київська».

Історик зазначає, що це, по-перше, доводить абсолютну штучність національної антиукраїнської істерії в Росії, а, по-друге – є наочним підкріпленням претензій Москви на свою «ексклюзивність» як нащадка давньої Русі зі столицею в Києві. Найголовніше – що всі ці потуги Кремля ґрунтуються виключно на подіях давно минулих днів, і до реалій теперішнього часу не мають ніякого відношення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh