Хлопчина витрачав кишенькові гроші на бездомних собак – а в 9 років відкрив притулок

Філіппінець Кен Амант з дитинства любив тварин. Він почав підгодовувати бездомних собак з того дня, як став отримувати від батьків кишенькові гроші. Йшов з рюкзаком в найближчий магазин, набивав його їжею і годував всіх зустрінутих бездомних тварин.

У якийсь момент батько вирішив простежити, куди кожен день ходить син і на що він витрачає кишенькові гроші. Він був готовий побачити що завгодно, крім цього: його син годував трьох бездомних собак!

Imgur

Від них в буквальному сенсі залишилася шкіра та кістки, так як вся шерсть випала від виснаження і авітамінозу. Шкіра була покрита коростявими виразками. Це була доросла сука і два її цуценя.

Собаки жадібно пожирали їжу, хоча і трималися від Кена на відстані.

Мальчик тратил карманные деньги на бездомных собак — а в 9 лет открыл приютImgur

Таємниця Кена стала відома не тільки батькам. Батько сфотографував дев’ятирічного сина, який годував бездомних собак, і розмістив фотографії на Imgur. Вони швидко стали вірусними.

Добрі вчинки хлопчика зачепили серця багатьох, і Кену почали пропонувати пожертвування з усього світу.

Мальчик тратил карманные деньги на бездомных собак — а в 9 лет открыл приют

Facebook / Happy Animals Club

Так несподівано у хлопчика з’явилася реальна можливість здійснити давню мрію. Він в 9 років відкрив некомерційний притулок для бездомних тварин.

«Клуб щасливих тварин» відкрився 31 березня 2014 року і став першою установою такого роду в регіоні Давао на Філіппінах. Клуб був заснований на пожертви користувачів соцмереж, і до сих пір на його утримання Кен отримує допомогу від любителів тварин.

Звичайно, 9-річна дитина не зміг би сам організувати притулок, якби йому не допомогли батьки. Сім’я орендувала ділянку площею трохи менше 1 000 квадратних метрів і забезпечила притулок усім необхідним.

Мальчик тратил карманные деньги на бездомных собак — а в 9 лет открыл приют

Facebook / Happy Animals Club

Кен наполіг на тому, щоб закуповувати тільки якісний імпортний корм для собак і кішок. Це основний контингент тварин в притулку, але туди приймають і інших тварин, які потребують догляду.

«Клуб щасливих тварин» працює і сьогодні. З 2014 року Кен і співробітники притулку врятували більше сотні голодуючих і хворих тварин, а також надали незліченну кількість їжі бездомним собакам і кішкам.

Мальчик тратил карманные деньги на бездомных собак — а в 9 лет открыл приют

Facebook / Happy Animals Club

Ось так мрія одного хлопчика стала порятунком для сотень вихованців!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh