Авторські статті

Журналіст: не забувайте, в Україні проти Байдена відкрито кримінальну справу. Причому, що характерно, вже при Зеленському

Як інформує наш сайт, журналіст і блогер Андрій Капустін пише на своїй сторінці в Facebook, що новообраному президенту США Джо Байдену не позаздриш. Мало того, що Дональд Трамп не здається і погрожує в судах відстоювати свою «перемогу», так ще й в Україні проти нього відкрито кримінальну справу. Причому, що характерно, вже при президенті Зеленському – 24 лютого 2020 року. Тому, як би Зеленський не вітав 46 президента США, приводів для радощів мало.

Андрій Капустін зазначає, як розповів один із співробітників ДБР, – справу відкрили за рішенням Печерського суду, який зобов’язав це зробити. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 лютого. Байдена звинувачують у тиску на екс-генпрокурора Шокіна. Байдену загрожує пристойний штраф або ув’язнення на півроку.

За словами журналіста, ось тут для Байдена криється ще одна міна-пастка. Причому, вже на батьківщині, де на нього в суд планувала подати дочка Шокіна Аліна, яка чомусь є громадянкою США. Приводом же для звернення до суду стало, як ви здогадалися, образа Байденом її бабусі. Невідомо, чим закінчиться ця історія, як і невідомо те, чому цю несамовиту історію про образу бабусі через «сучого сина» не задіяли політтехнологи Трампа. Оскільки термін давності, схоже, ще не закінчився, то не виключено, що ця історія може бути витягнута з нафталіну і використана як аргумент при налагодженні відносин Банкової з новим господарем Білого дому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України