Авторські статті

Майдан у Києві, це як Ватикан у Римі

Маленька країна у великому місті. Маленька країна з великими амбіціями. Тут панують свої закони і правила доброти, порядності, взаєморозуміння і взаємоповаги. І якби в нашій країні все так відбувалося злагоджено, як тут, якби кожен допомагав один одному так, як тут, то це була б найкраща країна в світі.

Рухаємося до нашої великої мети малими кроками, тому будьмо у цьому марафонському бігові сильні, витривалі і самодостатні.

Коли на кін історії виходять дві сили – перемагає сильніший, можливо, сильніший фізично; але разом з тим, фізична сила – минуща. Проте якщо на кін історії виходить фізична сила і сила духу, то силу духу здолати неможливо. Чи могли здолати тюрми силу духу Тараса Шевченка? – Ні! Чи могли сталінські тюрми здолати силу духу Івана Багряного? – Ні! Це ще раз підтверджує: якщо ми з вами зростатимемо духовно, морально, інтелектуально, то ніщо і ніхто нас не зможе здолати.

Майдан – це те, серце України до якого постійно хочеться вертатися, якщо ти не там. Там нема проплачених тітушок.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України