Авторські статті

Майдан повинен перейти у другу фазу своєї боротьби для повної зміни системи влади

Майдан, який продовжується в Києві, найкращим чином стимулює Верховну Раду України до прозорого здійснення політики. Про це заявив народний депутат парламентської фракції “УДАР” Ярослав Гінка у ефірі телеканалу ZIK.

“Майдан не повинен розходитися, він має стояти. Основні наші завдання – це зміна системи, перезавантаження влади і нові способи ухвалення рішень. А для цього кращим стимулом є Майдан, який повинен продовжувати другу фазу своєї боротьби”, – сказав Гінка.

На його думку, формування уряду, який сьогодні був представлений на Майдані, стало результатом того, що активісти щодня приходили під Верховну Раду, вимагаючи чесних правил у політиці. “Система досі нічого не зрозуміла. На жаль, досі на митниці вимагають хабарі, а суди надалі працюють, як працювали. Система далі працює”, – зазначив депутат.

Гінка переконаний у необхідності проведення люстрації. “Я запропонував такий законопроект. Завтра зранку спробую його зареєструвати. Ми повинні врахувати досвід Грузії – повністю змінити та перезавантажити систему”, – підкреслив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України