Майдан повинен перейти у другу фазу своєї боротьби для повної зміни системи влади

Майдан, який продовжується в Києві, найкращим чином стимулює Верховну Раду України до прозорого здійснення політики. Про це заявив народний депутат парламентської фракції “УДАР” Ярослав Гінка у ефірі телеканалу ZIK.

“Майдан не повинен розходитися, він має стояти. Основні наші завдання – це зміна системи, перезавантаження влади і нові способи ухвалення рішень. А для цього кращим стимулом є Майдан, який повинен продовжувати другу фазу своєї боротьби”, – сказав Гінка.

На його думку, формування уряду, який сьогодні був представлений на Майдані, стало результатом того, що активісти щодня приходили під Верховну Раду, вимагаючи чесних правил у політиці. “Система досі нічого не зрозуміла. На жаль, досі на митниці вимагають хабарі, а суди надалі працюють, як працювали. Система далі працює”, – зазначив депутат.

Гінка переконаний у необхідності проведення люстрації. “Я запропонував такий законопроект. Завтра зранку спробую його зареєструвати. Ми повинні врахувати досвід Грузії – повністю змінити та перезавантажити систему”, – підкреслив він.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh