Майже кожен другий злочинець в Австрії не є її громадянином

Після десятирічного мінімуму, що припавши на 2017 року, спад злочинності в Австрії триває. За перші шість місяців поточного року, за попередніми даними, було зареєстровано 228 887 заяв і повідомлень про злочини, включаючи виявлених правоохоронними органами самостійно.

Це на десять відсотків менше, ніж за аналогічний період минулого року. Всього було затримано і заарештовано 135 520 підозрюваних у скоєнні злочинів, з них 40 відсотків не є громадянами Австрійської республіки. У Відні частка іноземців, які порушили закон, ще більше — 51,4 відсотка. Очолюють цей список іноземців громадяни Румунії, далі йдуть представники Німеччини та Сербії.

Знизилося на чотири відсотки кількість насильницьких злочинів, досягнувши 19 730 випадків. Все більш поширеними у цій категорії злочини, вчинені з використанням ножа. У більшості випадків вони були здійснені на тлі міжетнічних конфліктів.

Істотно в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла кількість зґвалтувань та інших злочинів проти статевої недоторканості — з 261 до 374 випадків. Втім, в поліції схильні вважати, що таких випадків сталося набагато більше, оскільки не всі вони оприлюднюються з боку жертв сексуального насильства. Дуже зросло число жінок, потерпілих від зґвалтувань, які прибули в Австрію з Афганістану.

Продовжилося зростання злочинів в інформаційній сфері, зокрема кіберзлочини в мережі Internet. За перші шість місяців 2018 року було зареєстровано 8 500 заяв і повідомлень про злочини в цій сфері. Приміром, за аналогічний період 2017 року їх було всього 8 000. В основному вони стосувалися шахрайських дій з боку зловмисників.

Кількість крадіжок, пов’язаних з проникненням у житло та інші фрази об’єкти нерухомості, що знаходяться «під замком», дещо зменшилося з 6 690 до 5 808. Основними об’єктами розкрадань тут були гроші, дорогі прикраси та аксесуари.

Зросла кількість скоєних крадіжок автотранспортних засобів. Всього за шість місяців поточного року було скоєно 1 922 викрадення (угону) автомобілів, проти 1275, скоєних в аналогічному періоді 2017 року. При цьому страждають власники нових автомобілів і моделей, але і більш старі. Останні, як правило, викрадають з метою розбирання на запчастини і подальшого продаж в країни Близького сходу, Північної Африки і Південно-Східної Європи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh