Авторські статті

Лише структурні реформи виведуть країну з глухого кута

“Уряд не потребує инших дивідендів, ніж мати честь вивести Україну зі складної геополітичної ситуації, в якій держава опинилася з вини Януковича і Путіна”. Про це віце-прем’єр-міністр України свободівець Олександр Сич заявив 24 березня 2014 року за підсумками брифінгу в Українському кризовому медія-центрі.

Віце-прем’єр закликав журналістів до реалізму в оцінці дій уряду з урегулювання політичних і соціяльно-економічних проблем. “Ми не можемо і не маємо права обіцяти все і відразу. Більшість проблем, які нині стоять перед виконавчою владою, мають концептуальний характер. Вони потребують не лише зважености й розсудливости, але й елементарних коштів, яких у скарбниці немає”, – підкреслив урядовець.

Водночас, запевнив Олександр Сич, уряд докладає титанічних зусиль, аби прискорити ліквідацію корупційних схем в управлінні державою і забезпечити соціяльні виплати в повному обсязі. “Виконавча влада радикально скорочує видатки на утримання державного апарату, відмовляється від традиційних пільг і привілеїв, аби вчасно виконати соціяльні зобов’язання перед громадянами. В умовах форс-мажору гуманітарних викликів не меншає, а більшає, бо навіть під час воєнних дій школярі мають отримувати фундаментальну освіту, а пацієнти – якісні медичні послуги”, – наголосив Олександр Сич.

За словами свободівця, не менших зусиль урядової команди на разі потребує пошук адекватних і зважених рішень, які дозволять закласти фундамент концептуальних змін у гуманітарній царині. “Лише структурні реформи виведуть країну з глухого кута. Відповідно, відновлення реального суверенітету України над Кримом залежатиме не лише від зміцнення нашої обороноздатности, але й забезпечення нової якости гуманітарної політики і соціяльних стандартів”, – підсумував урядовець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.