Лише структурні реформи виведуть країну з глухого кута

“Уряд не потребує инших дивідендів, ніж мати честь вивести Україну зі складної геополітичної ситуації, в якій держава опинилася з вини Януковича і Путіна”. Про це віце-прем’єр-міністр України свободівець Олександр Сич заявив 24 березня 2014 року за підсумками брифінгу в Українському кризовому медія-центрі.

Віце-прем’єр закликав журналістів до реалізму в оцінці дій уряду з урегулювання політичних і соціяльно-економічних проблем. “Ми не можемо і не маємо права обіцяти все і відразу. Більшість проблем, які нині стоять перед виконавчою владою, мають концептуальний характер. Вони потребують не лише зважености й розсудливости, але й елементарних коштів, яких у скарбниці немає”, – підкреслив урядовець.

Водночас, запевнив Олександр Сич, уряд докладає титанічних зусиль, аби прискорити ліквідацію корупційних схем в управлінні державою і забезпечити соціяльні виплати в повному обсязі. “Виконавча влада радикально скорочує видатки на утримання державного апарату, відмовляється від традиційних пільг і привілеїв, аби вчасно виконати соціяльні зобов’язання перед громадянами. В умовах форс-мажору гуманітарних викликів не меншає, а більшає, бо навіть під час воєнних дій школярі мають отримувати фундаментальну освіту, а пацієнти – якісні медичні послуги”, – наголосив Олександр Сич.

За словами свободівця, не менших зусиль урядової команди на разі потребує пошук адекватних і зважених рішень, які дозволять закласти фундамент концептуальних змін у гуманітарній царині. “Лише структурні реформи виведуть країну з глухого кута. Відповідно, відновлення реального суверенітету України над Кримом залежатиме не лише від зміцнення нашої обороноздатности, але й забезпечення нової якости гуманітарної політики і соціяльних стандартів”, – підсумував урядовець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh