Новини

Львівська “Свобода” пікетом зустріла приїзд Януковича на Львівщину

Львів. Під час пікетування

1 жовтня 2013 року львівські міська та обласна організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” пікетували Львівську облдержадміністрацію у зв’язку з приїздом на Львівщину Віктора Януковича.

Активісти вигукували націоналістичні гасла та тримали плакати “Львівщина – не гетто. Галичанам – нормальні дороги!”, “Сланцевий газ – у Межигір’я!”, “ОУН–УПА – державне визнання!”, “Ні – терору Держскарбниці!”, “Ні – “телефонному” правосуддю!”.

Як зауважив заступник голови фракції ВО “Свобода” у Львівській міськраді Любомир Мельничук, складається враження, наче Янукович уперто переховується від львів’ян, а пересування “гаранта” для громадськости є найвищою державною таємницею.

“Відвідини особою найвищого державного рангу регіонів України стало таємницею за сімома печатями. Янукович обрав тактику уникання прямого контакту з народом. Проте львів’яни та мешканці Львівщини мають багато запитань до нього, передусім застереження щодо спроб чинною владою перетворення західної України в новітнє гетто. Центральні органи влади абсолютно ігнорують думку представницьких органів, відбувається безпрецедентне нищення місцевого самоврядування та невпинне скочування України, за білоруським сценарієм, до узурпації влади в руках так званої “cім’ї”. Ми спостерігаємо жорстке недофінансування захищених статей, а подекуди їх зухвале ігнорування. І це при тому, що область передає до столиці величезну суму коштів. Ті крихти, які все-таки вдається вирвати в уряду, блокують на рівні Державної скарбниці. За період каденції Януковича українська громадськість неодноразово ставала свідком сваволі правоохоронних органів та протизаконних судових вироків”, – зазначив Любомир Мельничук.

Як зазначив голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Андрій Холявка, українці спостерігають за початком президентської кампанії. Піар-менеджери Януковича намагаються зліпити з нього “державника” та “проевропейського політика”: “Еврокомісарів та пересічних мешканців ЕС можна обманути фальшивими телевізійними картинками, проте для нас, українців, новини про “подолання руїни” та “пакращєння” означають лише зухвальство клану Януковича. Саме він персонально відповідальний за всю ситуацію в країні, за безробіття, економічний занепад та соціяльну несправедливість. Нехай не тішить себе марними надіями, що ми забули про антиукраїнські гасла його калєсніченків-бандарєнків чи міністра-українофоба Табачніка. Українці мають добру пам’ять. І ставлення до ситуації в державі однозначне: необхідні кардинальні системні зміни”, – підкреслив Андрій Холявка.

Прес-служба Львівської міської організації ВО “Свобода”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.