Авторські статті

Львівська обласна рада затвердила програму лікування постраждалих протестувальників

11 лютого 2014 року на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили програму “Діагностика, лікування та реабілітація осіб, які постраждали під час Революції гідності, на 2014-2015 роки”. На реалізацію програми на 2014 рік депутати передбачили 1 мільйон гривень, таку ж суму заплановано на наступний рік. За це рішення проголосували 78 депутатів із 79 присутніх на сесії.

В обговоренні цього питання виступила народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Сех. Вона наголосила на необхідності ухвалення та фінансування цієї програми, оскільки вже зараз на Львівщині перебувають на лікуванні люди, які постраждали на Майдані в Києві. “Сьогодні я хочу подякувати лікарям, які рятують життя на передовій і які рятують хлопців у лікарнях Києва і Львова. Зокрема, наші львівські лікарі є ядром медичної служби Майдану в Києві. 22 січня вони кожні 10–15 хвилин приймали поранених. Коли у Львові ми закликали медиків їхати до Києва, моментально виїхало два автобуси. Наші лікарі виявили себе не тільки серйозними професіоналами, а й великими патріотами”, – зазначила свободівка. Вона наголосила, що зараз лікарі ще й змушені захищати поранених від посягань міліції, як це було з Андрієм Ленцем з Комарного Городоцького району. Цього чоловіка жорстоко побили “беркутівці” – у нього розбита голова, зламана щелепа, вибиті зуби. У такому стані його привезли в обласну клінічну лікарню, й одразу приїхала міліція, щоб взяти в нього пояснення. “Наші лікарі не пустили до постраждалого міліціянтів, за що їм велика подяка й шана”, – зазначила Ірина Сех.

“Ухвалення програми лікування постраждалих на Майдані – це те найменше, що зараз може зробити Львівщина для цих людей. Це наш моральний обов’язок перед постраждалими та їхніми родинами”, – зазначила народний депутат.

Нагадаємо, 25 січня 2014 року Львівська обласна рада на позачерговій сесії ухвалила рішення про розроблення та фінансування обласної програми діягностики, лікування та реабілітації постраждали під час Революції гідности. Проєкт рішення запропонував депутат Львівської обласної ради від ВО “Свобода” Йосиф Ситник. Зокрема, депутати доручили головному управлінню охорони здоров’я та постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціяльного захисту протягом 10 днів розробити обласну програму “Діагностика, лікування та реабілітація постраждали під час Революції гідності на 2014–2015 роки”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.