Авторські статті

Львів та Маріуполь поєднав 23-метровий вишиваний рушник. Фото

Його в якості символу дружби та єдності між містами ректор Львівського державного університету внутрішніх справ (ЛьвДУВС) генерал-майор міліції Валерій Середа передав від імені курсантів та студентів вишу міському голові Маріуполя Юрію Хотлубею.


У п’ятницю, 12 червня, під час ранкового розводу курсанти та студенти урочисто вручили 23-метровий рушник ректорові ЛьвДУВС. Разом з кількома офіцерами навчального закладу Валерій Середа вирушив до Маріуполя.
Дата передачі символічного дарунку обрана невипадково, адже 13 червня минув рік від дня звільнення міста від незаконних озброєних формувань.
За словами Валерія Середи, захист Маріуполя став першою перемогою над агресором на українській землі, і далася вона нелегкою ціною.
«Водночас, ми показали окупантам, що у них не буде швидкого парадного маршу по українській землі. Маріупольці під час операції продемонстрували, що їхній вибір – Україна. Вони, як і решта громадян, відстояли своє право на європейський напрямок розвитку. Цей вишиваний рушник символізує нашу непохитність у боротьбі за незалежну країну. Впевнений, що Україна буде вільною сильною світовою державою», – зазначив Валерій Середа.

Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС

mvs.gov.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.