Авторські статтіТехно

Люди з Марса і Землі почнуть війну: Вчені попередили про наслідки колонізації Марса

Перші мешканці Червоної планети стануть незалежними, збунтуються і створють свою державу, відрікаючись від Землі і всіх домовленостей, вважають експерти.

Сучасна людина стоїть на порозі колонізації і освоєння інших планет. Вже в 2024 році вперше за всю історію люди зможуть відвідати іншу планету Сонячної системи – Марс. Всесвітньо відомий астрофізик, доктор філософії з фізики, письменник і популяризатор науки Ніл Деграсс Тайсон заявив що це буде не тільки стимулювати економіку, але і надихне вчених майбутнього.

У цей час Ілон Маск, глава компанії SpaceX, вважає, що колонізація Марса стане відмінним гарантом того, що людство зможе покинути Землю в разі якоїсь катастрофи. Майкл Гріффін, колишній глава NASA, солідарний з Ілоном Маском, заявляючи, що освоєння Марса дозволить людському роду вижити в майбутньому. Найвідоміший фізик 20-21 століть Стівен Хокінг за життя вважав, що людина зникне, якщо не полетить в космос у найближчі 100 років.

«Люди с Марса и Земли начнут войну»: Учёные предупредили о последствиях колонизации Марса

Глава SpaceX Ілон Маск, екс-голова NASA Майкл Гріффін і Стівен Хокінг можуть бути правими. Людям потрібен запасний варіант, якщо, приміром, на Землі вибухне супервулкан, такий як Йеллоустон. Але питання полягає в подальшій еволюції людського виду, якщо він покине Землю. Крім того, люди можуть жити одночасно на Землі і на Марсі, і в цей же час розвиватися по-різному.

Якщо Ілону Маску зі SpaceX і NASA вдасться запустити людину на Марс, то це може змінити політичну обстановку. Згідно із законами, ніхто не може претендувати на території в космосі, це як міжнародні води. Але якщо на Марсі утворюються колонії, то вони можуть не дотримуватися цього правила і їх ніхто не покарає. На основі цього марсіанські і земні люди можуть отримати суттєві відмінності в соціальному ладі. У підсумку, люди з Марса і Землі почнуть війну.

«Люди с Марса и Земли начнут войну»: Учёные предупредили о последствиях колонизации Марса

Багато вчених попередили, що Ілон Маск і NASA не врахували наслідки колонізації Марса. Космічні подорожі можуть розколоти суспільство. Прикладом може стати Великобританія і США. Спочатку США залежала від корони, від постачання провізії і матеріалів на новому материку. Але пізніше люди вирішили від’єднатися і створили нову державу.

Так може статися і з Марсом, коли колоністи припинять бути залежні від Землі і зможуть їй суперечити, ставлячи свої умови.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.