Люди з Марса і Землі почнуть війну: Вчені попередили про наслідки колонізації Марса

Перші мешканці Червоної планети стануть незалежними, збунтуються і створють свою державу, відрікаючись від Землі і всіх домовленостей, вважають експерти.

Сучасна людина стоїть на порозі колонізації і освоєння інших планет. Вже в 2024 році вперше за всю історію люди зможуть відвідати іншу планету Сонячної системи – Марс. Всесвітньо відомий астрофізик, доктор філософії з фізики, письменник і популяризатор науки Ніл Деграсс Тайсон заявив що це буде не тільки стимулювати економіку, але і надихне вчених майбутнього.

У цей час Ілон Маск, глава компанії SpaceX, вважає, що колонізація Марса стане відмінним гарантом того, що людство зможе покинути Землю в разі якоїсь катастрофи. Майкл Гріффін, колишній глава NASA, солідарний з Ілоном Маском, заявляючи, що освоєння Марса дозволить людському роду вижити в майбутньому. Найвідоміший фізик 20-21 століть Стівен Хокінг за життя вважав, що людина зникне, якщо не полетить в космос у найближчі 100 років.

Глава SpaceX Ілон Маск, екс-голова NASA Майкл Гріффін і Стівен Хокінг можуть бути правими. Людям потрібен запасний варіант, якщо, приміром, на Землі вибухне супервулкан, такий як Йеллоустон. Але питання полягає в подальшій еволюції людського виду, якщо він покине Землю. Крім того, люди можуть жити одночасно на Землі і на Марсі, і в цей же час розвиватися по-різному.

Якщо Ілону Маску зі SpaceX і NASA вдасться запустити людину на Марс, то це може змінити політичну обстановку. Згідно із законами, ніхто не може претендувати на території в космосі, це як міжнародні води. Але якщо на Марсі утворюються колонії, то вони можуть не дотримуватися цього правила і їх ніхто не покарає. На основі цього марсіанські і земні люди можуть отримати суттєві відмінності в соціальному ладі. У підсумку, люди з Марса і Землі почнуть війну.

«Люди с Марса и Земли начнут войну»: Учёные предупредили о последствиях колонизации Марса

Багато вчених попередили, що Ілон Маск і NASA не врахували наслідки колонізації Марса. Космічні подорожі можуть розколоти суспільство. Прикладом може стати Великобританія і США. Спочатку США залежала від корони, від постачання провізії і матеріалів на новому материку. Але пізніше люди вирішили від’єднатися і створили нову державу.

Так може статися і з Марсом, коли колоністи припинять бути залежні від Землі і зможуть їй суперечити, ставлячи свої умови.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh