Люди від Коломойського ведуть переговори з Кремлем, – Муждабаєв

Після інтерв’ю олігарха Ігоря Коломойського The New York Times розмови про те, що люди, які представляють інтереси олігарха, неодноразово відвідували Кремль останнім годиною, виявляються правдою. Про це у своєму відеоблозі розповів журналіст і блогер Айдер Муждабаєв.

За його словами, головні звинувачення, які Москва висувала Коломойському – це особисті образи з боку Коломойського на адресу Путіна, Як відомо, в 2014-2015 роках олігарх дозволяв собі емоційні висловлювання на адресу господаря Кремля і тепер в Росії хотіли б вибачень за таку поведінку. Якщо це все правда, то інтерв’ю Коломойського виглядає більш ніж логічним, де він фактично вибачається перед Путіним.

Айдер Муждабаєв зазначає, насправді у Коломойського не повинно бути ілюзій, що у нього буде якась інша доля, ніж у всіх інших людей, які в різні часи намагалися дружити з Путіним. Їх усіх потім знаходили в незручних позах. Коломойський в Кремлі своїм ніколи не буде, будь-які мирні ініціативи не звучали з вуст Коломойського на адресу Москви. Путіну все це байдуже, Путін на це не звертає уваги, всі будуть під одним катком. Всі люди, які розраховують на те, що зможуть домовитися з Путіним, закінчують погано.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh