Lotus показав найшвидшу модель спорткара Elise

Автокомпанія Lotus презентувала нову версію спорткара Elise – 250 Cup. На даний момент Elise є найбільш швидкісною моделлю в лінійці Elise.

Нова модель 250 Cup прийшла на зміну попередньої 220 Cup. В останній версії спортивного автомобіля Elise відсутній каркас безпеки. Зовні автомобільоброблений карбоном спліттер, антикрило, дифузор і нижня частина боків. Порівняно з спортивною версією Cup R нова Elise 250 Cup масивніша на 31 кілограм – вага становить 931 кілограм. А в порівнянні з версією 220 Cup легшае на 21 кілограм. Вагу вдалося знизити застосувавши для обробки полегшені матеріали.

Що стосується інших характеристик автомобіля, то в новій версії Elise сила 1,8 літрового двигуна була збільшена з 220 до 243 кінських сил. Розгін машини до 96 кілометрів на годину відбувається за 3,9 секунд. Швидкість, яку максимально може розвинути даний автомобіль становить – 247 кілометрів на годину. Загалом планується випустити 600 моделей обмеженої серії. На масовий ринок машина потрапить в середині весни. В Європі купити спортивний автомобіль можна буде не менш ніж за 61 тис. євро.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh