Люди мають знати, що відбувається в областях, де режим розпочав тотальні репресії

“Ми маємо розуміти – в областях розпочався масований тиск на свободівців. Слід робити все можливе: доносити побільше інформації не тільки про те, що відбувається у столиці України, а й в регіонах – у Тернополі, Львові, на Волині, у багатьох містах східної України, де режим розпочав тотальні репресії”, – повідомив 17 грудня 2013 року під час брифінгу в прес-центрі Штабу національного спротиву народний депутат України свободівець Анатолій Вітів.

Свободівець наголосив, що не є перемогою те, що режим відпустив деяких політичних в’язнів, оскільки з хлопців не зняли обвинувачення і вони постійно перебувають під прицілом влади. В будь-який момент їх можуть заарештувати.

Анатолій Вітів розповів про ситуацію, що склалася на Волині, де він є уповноваженим від ВО “Свобода”: “Волинь не є винятком. Саме на Волині проводять експеримент, як можна натиснути на активістів, які першими вийшли протестувати на Майдан. Учора були суди в Тернополі. До депутатів обласної ради застосували підписку про невиїзд та инші форми запобіжних заходів. Ми маємо розуміти: або ми всі разом переможемо, або ми всі разом програємо.

Не відомо, що підпише двічі засуджений Янукович у Москві, тому продовжуємо боротися і стояти на Майдані Незалежности до повної перемоги. Те, що влада “здала” Попова, Сівковича, Коряка – не є перемогою. Ми вимагали набагато більше”.

Депутат-свободівець навів приклад деяких методів залякування і психологічного тиску, які застосовує режим, наприклад, до студентів: одній дівчині-студентці повістку до суду несуть вісім кремезних чоловіків. Але, за словами Анатолія Вітіва, студентство мужньо витримує цей тиск – молодь наповнює дух Української Повстанської Армії, що зародилася у Волинськомі краї.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які завтра хочуть добратись на майдан.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh