Авторські статті

Люди мають знати, що відбувається в областях, де режим розпочав тотальні репресії

“Ми маємо розуміти – в областях розпочався масований тиск на свободівців. Слід робити все можливе: доносити побільше інформації не тільки про те, що відбувається у столиці України, а й в регіонах – у Тернополі, Львові, на Волині, у багатьох містах східної України, де режим розпочав тотальні репресії”, – повідомив 17 грудня 2013 року під час брифінгу в прес-центрі Штабу національного спротиву народний депутат України свободівець Анатолій Вітів.

Свободівець наголосив, що не є перемогою те, що режим відпустив деяких політичних в’язнів, оскільки з хлопців не зняли обвинувачення і вони постійно перебувають під прицілом влади. В будь-який момент їх можуть заарештувати.

Анатолій Вітів розповів про ситуацію, що склалася на Волині, де він є уповноваженим від ВО “Свобода”: “Волинь не є винятком. Саме на Волині проводять експеримент, як можна натиснути на активістів, які першими вийшли протестувати на Майдан. Учора були суди в Тернополі. До депутатів обласної ради застосували підписку про невиїзд та инші форми запобіжних заходів. Ми маємо розуміти: або ми всі разом переможемо, або ми всі разом програємо.

Не відомо, що підпише двічі засуджений Янукович у Москві, тому продовжуємо боротися і стояти на Майдані Незалежности до повної перемоги. Те, що влада “здала” Попова, Сівковича, Коряка – не є перемогою. Ми вимагали набагато більше”.

Депутат-свободівець навів приклад деяких методів залякування і психологічного тиску, які застосовує режим, наприклад, до студентів: одній дівчині-студентці повістку до суду несуть вісім кремезних чоловіків. Але, за словами Анатолія Вітіва, студентство мужньо витримує цей тиск – молодь наповнює дух Української Повстанської Армії, що зародилася у Волинськомі краї.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які завтра хочуть добратись на майдан.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України