Авторські статті

Люди, які стоять на Майдані, спорудили барикади духу

дух майдану

Зараз наша найосновніша праця – вистояти і задемонструвати нашу незламність. Якщо часом вам здається, буцімто не знаємо, що робити, – послухаймо, що хочуть “регіонали”, аби ми робили. Вони хочуть, аби ми пішли з Майдану. Тому ми цього не зробимо у жодному випадкові. Бо саме тут, на Майдані, твориться нова українська духовна республіка. Що більше нас буде на Майдані, то швидше зазнає повного краху орда імени Партії регіонів та комуністів.

 

На цьому наголосила народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон, виступаючи 17 грудня 2013 року на Майдані Незалежности в Києві.

“Сьогодні основною опорою боротьби з нами, з нашою незалежністю, нашою свободою, нашим Майданом, европейським інтеграційним майбутнім є орда холуїв, малоросів, похованих у прізвище Смітюхи. Це і є наша найбільша небезпека. Якщо хочете достеменно знати прізвища цієї орди перевертнів – подивіться у списки Партії регіонів та комуністів. Це міна сповільненої дії для нашої незалежної держави. Не шукайте ворогів деінде – вони тут, всередині. Маємо розуміти, що не “згинуть воріженьки, як роса на сонці”, хоча й часто про це співаємо. Вороги згинуть, власне, тоді, коли ми силою своєї свідомости змінимо нашу країну. Ми усвідомлюємо, що наш основний шлях – до національного і націєцентричного розвитку. Коли ми відбудемося як націєцентрична і національна держава, на чолі якої буде людина з національним вістрям, – тоді в нас не буде жодних проблем ані зі вступом у НАТО, ані з інтегруванням до европейської спільноти, ані з розбудовою своєї економіки”, – заявила націоналістка.

Ірина Фаріон також констатувала, що для розвитку держави необхідно дві засади: сила закону і сила культури. “Тому основна мішень боротьби перевертнів в Україні та Московії ззовні – це боротьба з нашою культурою, нашою традицією, нашою мовою, з нашими духовними цінностями, з нашою церквою. Якщо вночі з цієї сцени часом лунають думки, що це – неважливі речі, то це слова темені – майте це на увазі. Бо якщо нація не здатна захистити свої основні духовні опори, якими є мова, історія, культура, церква, – вона ніколи не побудує своєї незалежної економіки. Ви, той народ, що стоїть на Майдані, спорудили не просто матеріяльні барикади – ви спорудили барикади духу. Тому ані кроку з майданів, ані краплі зневіри всередині. Пам’ятаймо слова Вольтера: “Не можливо здобути великих перемог без великих зусиль”. А великі перемоги – це очистити країну від українофобського криміналітету. Для цього потрібні наші надзусилля. Тому тримаймося один одного – це також наша барикада сили і певности національною дорогою українців до самих себе”, – заявила народний депутат.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу  пожертвувати кошти, допоможіть людям, які завтра хочуть добратись на майдан.

Кошти ви можете переказати сюди: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України