Літосферні плити вже зсуваються: Земля почала швидко нагріватися

В Гаваях вже чутні характерні трубні звуки, які свідчать про початок апокаліпсису.

Багато фахівців вважають, що апокаліпсис вже почався, так як Земля почала дуже швидко нагріватися зсередини. Крім того, передвісником кінця світу стало те, що за останні кілька років по всій планеті почали з’являтися трубні звуки.

Вперше їх зафіксували на Гаваях під час виверження вулкана Кілауеа. За словами вчених, трубні звуки з’являються через перепади температури. Справа в тому, що літосферні плити вже зсуваються із-за зазначених перепадів, в результаті чого з’являються характерні звуки.

Конспірологи ж впевнені, що трубні звуки насправді є провісниками апокаліпсису, початок якого, до речі, визначити неможливо.

Одна з найбільш популярних містичних теорій свідчить, що Земля зіткнеться з Венерою, в результаті чого і загине. Таку антинаукову заяву конспірологи підтверджують тим, що Земля зсувається в бік Сонця.

«Литосферные плиты уже сдвигаются»: Земля начала быстро нагреваться

Земля дійсно рухається, тільки не до Сонця, а від нього. Вся справа в тому, що космос знаходиться на стадії охолодження після Великого вибуху. По мірі цього процесу всі об’єкти у Всесвіті віддаляються один від одного, але не притягаються.

Як би то не було, і справжні вчені і конспірологи вважають, що з Землею відбувається щось дивне. Всі природні катаклізми можуть бути дійсно початком апокаліпсису, хоча офіційна наука спрогнозувала кінець світу через 4 мільярди років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh