Новини з Австрії

Спека до 30 градусів: літо в Австрії починається

Хороша новина від кліматологів Центрального інституту метеорології і геодинаміки (ZAMG) – з суботи знову стане тепліше. У неділю, в День матері, по всій країні буде сонячно

У п’ятницю Австрія ще буде перебувати під впливом циклону. Сильна хмарність забезпечить випадання опадів у всіх частинах країни. Ранкові температури від 4 до 12 градусів зміняться денними максимумами від 9 до 17 тепла.

У суботу ж можна очікувати спокійну, суху і поступово теплішу погоду

Скрізь почне наступати літо і сонце. Хоча, вранці ще прохолодно від 1 до 7 градусів, а в деяких долинах навіть буде легкий морозець. Вдень повітря значно прогріється, особливо на заході, до 15-22 градусів.

У неділю по всій Австрії остаточно встановиться сонячна погода

Тільки ввечері на південному заході будуть більш густі хмари. Термометр покаже від двох до десяти градусів вранці, вдень стовпчик піднімається в основному до 20-27 градусів, а на північ від Альп стане ще тепліше.

У понеділок в країну увійдуть дуже теплі повітряні маси з сильним південним потоком

У багатьох місцях сонце буде світити з раннього ранку, але високі хмари іноді можуть трохи затьмарити сонця. Ранні температури складуть від 6 до 14 градусів, денні максимуми з сонцем – від 20 до майже 30 тепла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України